Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,mikor lankad akkor normálisan vissza tudom húzni,de mikor merevedésem van csak egészen minimálisan.Ennek ellenére soha nem volt begyulladva,és azon kívül hogy amikor merevedésem van nem tudom hátrahúzni semmi baj nem volt vele.Ilyenkor mi a teendő?

2014. máj. 12. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Picike bemetszés. De a tágítást már 1 éves korban el kellett volna kezdeni pl. az esti mosdatásnál.
2014. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
El kell menni orvoshoz! Urológiára!
2014. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Relatív fitymaszűkületed van! Beszélj a szüleiddel és forduljatok orvoshoz!
2014. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 es,2 éves kor előtt nem is szabad a bőrt hátra húzni,nem hogy tágitgatni .Hát ha szerencséd van,meg uszhatod egy kisebb műtéttel .
2014. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak:És ha nincs szerencsém?
2014. máj. 13. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Húzogasd sokat tágítsd használhatsz hozzá pl. Fültágítót pár hónap alatt jó lesz
2014. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%

Maszturbálni szoktál?

Ha igen akkor meleg vízben mintha maszturbálnál kezd el húzkodnia fitymád akkor is folytasd ha már merev a péniszed és óvatosan ameddig engedi addig húzd hátra a fitymát,ezt csináld naponta.De ha berepedezne a bőr,a makkod akkor azonnal hagyd abba.Ha ez nem hoz javulást,tehát 1 hónap alatt sem éreznéd azt hogy már hátérbb tudod húzni a fitymát ha merev a péniszed és nem feszülne annyira akkor sajnos urologushoz kell menned.


Urologushoz egyedül,szülővel,baráttal bárkivel elmehetsz.Vizsgálatra egyedül is mehetsz nem kell hozzá beutaló,csak meg kell nézned a helyi kórházba mikor van rendelés és elmenni a rendelési időre.


Ha a házi praktika nem válna be menj el urologushoz,szólja szüleidnek,vagy menjél el egyedül.Ami fontos ha mégis urologián kötnél ki beszéld meg a szülőddel hogy várjon meg kinnt a váróba,mert van olyan rendelő ahol nincs külön vizsgálórész,és azért nem nézze már végig a vizsgálatot.


Az orvosnak mond el hogy csak mereven van gond a péniszeddel és akármit is javasolna mond meg ha a körülmetélést hozná elő,amire nincs szükséged hogy ezt el szeretnéd kerülni.


A te esetedbe lehet akár egy kenőcs is elegendő lenne.Legkésőbb nyáron menj el dokihoz ha nem segít az otthoni tágítás.


Jó lenne ha otthon szólnál róla:


Na hogy döntöttél?

Majd írd le mi van.

2014. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!