Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kialakulhat felnőtt korban is...

Kialakulhat felnőtt korban is fitymaszűkület vagy bármi gond ott elöl makk és fityma tájékán?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki ért is hozzá, vicces válaszok kösz ne. Olyan írjon aki konkrétan tud tanácsot adni. Privi lehetőleg.

2014. máj. 19. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Fitymaszűkület sajnos bármilyen életkorban kialakulhat!
2014. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fitymaszukulet lehet a cukorbetegseg jele felnott korban. Elofordul sokfele nemibetegseg is, ami a makkon, fityman okoz elvaltozasokat. Igy szukuletet is, bepirosodast, dagadast, gennyesedest, fajdalmat, barmit.
2014. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy mi a gond.
2014. máj. 19. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, a fitymaszűkület bármilyen életkorban kialakulhat. És bármilyen életkorban orvosolható is. Menj el a legközelebbi kórház Urológia szakrendelésére, nem kell beutaló. Ott majd megmondják, hogy mit kell tenni.
2014. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nezesd meg a vered, nehogy cukros legyel, ezt jo tudni. Es a nemibeteggondozoba is elugorhatsz, ha kiderul, hogy nem vagy cukros, szerintem.

Azert probald civilizaltan megoldani, amennyire lehet, nekem pl nincs fitymam es eleg sokat fizetnek erte, ha lenne :(

2014. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
igen kialakulhat,de ha valaki odafigyel magára (mert hallottam olyanról hogy elhagygolta a tisztálkodást és ebből lett gubanc)és ha bármi kis elváltozást érez elmegy vele idővel orvoshoz akkor ez meglelőzhető,illetve a szükület kialakulása elcsíphető akkor még amikor nagyon enyhe így sokszor kenőccsel is lehet még kezelni.
2014. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!