Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most fitymaszűkület?

Ez most fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

14éves fiú vagyok.

Ha a péniszem nyugvó állapotban simán hátrahúzom a bőrt de amikor feláll akkor csak kb a makk feléig tudom magától pedig csak ipen hogy a teteje látszik ki.

Vóltam felvételin és ot megnézték de nem mondot semit nem kaptam semi beutalót sehova.

Most akor csak én mesélem be magamnak?

Am meg 185 cm magas vagyok és 87kg.



#bőr #Pénisz.fityma
2014. máj. 19. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Dagi vagy
2014. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%
Ha erektált állapotban nem tudod visszahúzni, akkor az fitymaszűkület.
2014. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
14 évesen szép nagy vagy baz. Amúgy nekem is ilyen és nincs vele gondom. Ha lankadt akkor könnyen mosható ha meg áll akkor nem jön fel teljesen.
2014. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak a makk feléig tudod mereven felhúzni magadnak, akkor relatív fitymaszűkületed (vagy esetleg rövid fitymaféked) van! Amikor a suliban vizsgálták, gondolom nem erekció közben nézték meg, ezért ez nem derült ki és ezért nem kaptál beutalót sem.

Szólnod kellene a szüleidnek és forduljatok orvoshoz!

2014. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Olyan orvost keress, amelyik nem akarja az egesz elobort eltavolitani. Tapasztalat, hogy sokan ezt csinaljak, mert nekik kenyelmesebb.

Nekem viszont levagtak az egesz fitymat es nem koszonom meg...

2014. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért távolítják el az orvosok az egész előbőrt, mert nekik ez kényelmesebb, hanem azért, mert ez a legjobb megoldás a fitymaszűkület megoldására. Tudjuk, hogy te pórul jártál (bár még ilyet nem láttam), és hogy emiatt nem tudod elfogadni magad, de ez már pszichológiai probléma, semmmint Urológiai.


Az Urológiára nem kell beutaló!

2014. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Erdems megnezni. Amugy ha valamit kezelni kell, akkor inkabb a te betegsegedet illene, mert mar evek ota szenvedsz tole.

(Akrotomofília: amputáció iránti vonzódás)


Vajon miert lehet ennyire fontos valakinek, hogy mindenkit, fiatal fiukat, anyukakat, barkit arrol gyozkodjon, hogy vagassa le az egesz fitymajat, akkor is, ha semmi baja nincs?

Vajon mitol ilyen fontos ez, hogy kepes valaki meg karacsonykor is ezt csinalni, leulni es ismeretleneknek ezt nyomni?

Szerintem ez mar nagyon kinos...

2014. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Enyhe szükületed lehet és azért nem vette észre az orvos mert csak mereven van a péniszeddel gond,tehát csak mereven veszi észre ha te nem szólsz róla.


Elvileg otthoni meleg vízes tornáztatás is segíthet,ha nem akkor urologushoz kell menned és el kell neki mondanod hogy csak mereven van gond a fitymáddal.


Meleg vízes tornáztatás a következő:meleg vízben mintha maszturbálná hátrahúzkodod a fitymád,ha már merev a péniszed akkor tovább folytatod hiszen mereven van vele gond és idővel ha szerencséd van akár 2-4 hét alatt mmindig hátrább tudod húznia fitymád és már nem fáj,vagy feszül az.De nagyon óvatosan kell csinálni,ha repedzeni akar a makkod azonnal abba kell hagyni.


Ha nincs javulás akkor akár egyedül is elmehesz a helyi kórházba urologushoz,ha nem akarnád hogy megtudják otthon,de akár elmondhatod otthon is vagy egy barát,testvér is elkísérhet az orvoshoz,nem kell beutaló hozzá,csak megnézed a rendelési időt és elmész rá.


Nekünk felvételin nem kellett megmutatni,egy haveromnak sem akik más suliba mentek tovább tanulni,nem is mutattam volna meg, de még iskolaorvosin sem kötelező megmutatni,mi iskola orvosnál is megmondtuk hogy ehhez a vizsgálathoz nem járulunk hozzá.Majd ha meg akarom nézetni elmegyek szakorvoshoz vele.A lányok nemiszervét sem nézegetik felvételin,szóval kizárt hogy megmutattam volna.Milyen suliba felvételiztél?


De a lényeg vagy otthon a házi praktikával próbálkoz vagy menjél el urologushoz vele.

2014. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A fitymaszükületet néha elég kenőccsel kezelni akár,de fityma plasztika,z plasztika, és bemetszés is hatásos ekkor nem váják le a makkot fedő fitymát.


Körülmetélni csak a súlyos esetben kell és kérdező nem súlyos eset.Én el is kerülném a metélést,mert a gyógyulási idő is hosszú 4-6 hét akár.

2014. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületnél a legjobb megoldás a körülmetélés. A Z, W, meg az ÁBC többi betüivel végzett plasztikák nem adnak szép eredményt, a teljes körülmetélés viszont igen. Nem csak azok csináltatják meg akiknek fitymaszűkületük van, hanem ezok is, akik egészséges, teljes nemi életet szeretnének élni, és figyelembe veszik a körülmetélés előnyét a női oldalon is!
2014. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!