Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez most fitymaszűkület?

Ez most fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

14éves fiú vagyok.

Ha a péniszem nyugvó állapotban simán hátrahúzom a bőrt de amikor feláll akkor csak kb a makk feléig tudom magától pedig csak ipen hogy a teteje látszik ki.

Vóltam felvételin és ot megnézték de nem mondot semit nem kaptam semi beutalót sehova.

Most akor csak én mesélem be magamnak?

Am meg 185 cm magas vagyok és 87kg.



#bőr #Pénisz.fityma
2014. máj. 19. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A legszebb megoldast bizony a mindenfele plasztikak meg a reszleges korulmeteles adja, a teljes korulmeteles egy radikalis, megjelolo modszer, en pl nagyon rosszul jartam vele.

Ne higgy azoknak, akik a teljes korulmetelest reklamozzak itt, beteg emberek nagyreszt.

Vigyazz magadra kerdezo.

2014. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%-os hozzászólóra ne hallgass,egyrészt nő és mindekit metélésre akar rávenni olyanokat is akiknek nem lenne szükség ilyen radikális megoldásra,hanem sokall kisebb műtétre.
2014. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fitymaszűkületem volt de szerencsére aki engem műtött csak azt vágta le amivel probléma volt.Am ha orvoshoz mész akkor biztos , hogy műtik mivel már abba a korosztályba tartozol.
2014. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!