Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 eves vagyok es a fitymam...

13 eves vagyok es a fitymam also peremen korben apro pottyok vannak es ezek kellemetlen szagokat árasztanak (legalabbis gondolom azok) valaki valami otlet az eltavolitasra?

Figyelt kérdés
13eves vagyok es a fitymam also "peremen" apro feher pattanas szeru pottyok vannak. Nem faj semmi. Csak egyreszt zavar masreszt pedig nagyon erős kellemetlen szaga van (gondolom annak, de nem biztos) valaki valami ötlel, hogy, hogyan távolíthatnám el a szagot es a pottyoket? Mar eleg regota ottvannak de mostmar elegem van.13/F

2014. máj. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ebből nem derül ki egyértelműen, mindenképpen orvosnak kellene megmutatni.
2014. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Azok a fehér pöttyök lehetnek "pearly penile papule"-k, ami elvileg teljesen normális. Valakinek van, valakinek nincs. Orvos el tudja távolítani, de azt olvastam vannak rá házi megoldások is.

Ha az amit írtam, akkor szerintem a szag nem abból származik, lehet hogy valami gomba miatt van.


Menj orvoshoz, aztán majd az megmondja.

2014. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha a pöttyök a fitymádon és nem a makkodon vannak, akkor azok inkább fordyce pöttyök. A PPP a makk peremén található. Mindkettő jóindulatú elváltozás és semmilyen panaszt nem okoz! Először ezeknek nézz utána! Ha zavar magánrendelésen el tudják távolítani őket (persze ehhez a szüleid beleegyezése is kell)!

Kellemetlen szaga a szmegmának van, ami minden fiú péniszén termelődik. Ez ellen úgy tudsz védekezni, ha fürdésnél mindig jó alaposan megmosod a péniszed a fitymád alatt is!

A biztonság kedvéért azért megmutathatnád egy orvosnak!

2014. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Talán én olvastam ki legjobban amit leirtál és kérdezni szeretnél .A makk pereme alatt vannak a kis pöttyök,faggyú mirigyek,és ezek termelik azt az anyagot,ami védi a makkod a kiszáradás ellen /szmegma ,mint már emlitették is / Ennek viszont egy idő után már kellemetlen szaga van .Ezért kell naponta jól megmosni .Ez ebben a korban minden fiunál jelentkezik,nem is látom értelmét ,hogy orvoshoz menjél .Természetes folaymat .
2014. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) azért orvoshoz mindenképpen elmegyek! Esetleg tudna valaki néhány "házi" gyógymódot?
2014. máj. 20. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
fordyce pöttök is lehetnek néz ennek utána,vannak erről képek az interneten,ha a tiéd is így néz ki akkor ez nem betegség,csak esztétikailag néz ki furcsán.Ezt sajnos csak lézerrel lehet eltűntetni,sok férfinak van.Nézz ennek utána.Ha erről van szó,akkor megnyugodhatsz.
2014. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!