Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudnám a végbélnyílásomn...

Mádásor kérdése:

Mivel tudnám a végbélnyílásomnál (fenék lyuknál) eltávolítani a szőrzetet?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de kozmetikushoz nem tudok menni és magam szeretném megoldani. Hogyan férhetek hozzá egyedül?
2014. máj. 30. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotva. Ezzel szokták maguknak az emberek
2014. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyertyával vagy hőlégfúvóval.
2014. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. A fekete lyukból nem szökhet el semmi.
2014. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MEGnyugtatlak a nőknek is van ott szőr.De szépen széthúzod a két farpofád,hogy jobban a végbél nyilás fele hozzáférjél és jó beszappanozod a fenék részt majd borovával óvatosan egy kézzel leborotválod ott.De senki ne zavarjon meg mert még megvághatod magad.


Nem hülye kérdés,a többség maga oldja meg.

2014. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált intelligens választ. :)
2014. jún. 1. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy vegbelnyilas melletti szortuszogyulladas kellemetlen lehet, amikor talyogga alakul. Az orvosok nagyon ki fognak akadni rajta, hallottam mar ilyen eseteket es nagyon nem ertekelik, hidd el. Es te se fogod, amikor a lapodra ra is irjak, hogy mi tortent es miert.

Szerintem inkabb hagyd.

2014. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!