Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiú vagyok. Több mint...

18 éves fiú vagyok. Több mint 2 éve van rendszeres szexuális kapcsolatom.1 hete fennáll az a probléma, hogy amikor a párommal szexelni akarunk, akkor nem áll mereven a hímvesszőm, legtöbbször behelyezni se tudom neki. Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha sikerül, akkor pillanatokon belül érzem, hogy el fogok élvezni. Ezelőtt semmi ilyen problémám nem volt. Mi lehet az ok?

2014. ápr. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
fáradtság,stressz, betegség?
2014. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét szerintem nem olyan nagy idő, hogy messze menő következtetéseket kelljen levonni belőle. Lehet, hogy csak ideges vagy valamiért mostanában, vagy fáradt tanulás vagy fizika megerőltetés miatt.

Ha hosszabb ideje így lenne, én arra gondolnék, hogy magas vérnyomás, cukorbetegség. De ilyen fiatalon, nem hiszem, hogy ez lehet.

2014. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkivel előfordul, nem vagy impotens ne aggódj. Csak rástresszelsz, úgy meg nem megy. Magadnak tudod csinálni otthon? Akkor a probléma pszichés eredetű. Próbáljátok meg reggel, akkor a legaktívabb a hormonháztartásotok, menni fog, csak nem kell rágörcsölni.
2014. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem perdöntő sajnos,hogy magamnak megy-e , ugyanis a maszturbáláshoz nem feltétlen szükséges,hogy teljesen merev legyen. de köszönöm a válaszokat !:)
2014. ápr. 28. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Már nem találsz akkora izgalmat benn .Kezd sablonossá válni a dolog .Újitani kellene .
2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Querocha ***** válasza:

Ajanlani tudom a rendszeres testmozgast, sokkal lazabb leszel tole.

Ha dohanyzol hagyd abba azonnal!

Es erdemes volna hasznalnod az L-Arginin nevu taplalekkiegeszitot, noveli az erek verellatottsagat, szoval attol kokemeny merevedesed lesz. provitamin.hu

2014. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!