Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Hogyan kezeljem? A herezacskómom 1-2 cm2-es területen meggyűrődik a bőr, sokkal simább a felülete és világosabb is és néha (ritkán) viszket. Bővebben lent

Figyelt kérdés

Néha borotválom, nem volt eddig semmi bajom belőle soha, de egyszer leszedtem és azóta ilyen. Közvetlen utána elkezdett a bőrömből valami váladék folyni(nem volt sem szaga, színe, kicsit ragadt de semmi különös). Nem vágtam meg magam, tiszta volt a borotva is ill arcszeszt is használtam utána. Tiszta ruhákat hordok, naponta egyszer vagy kétszer meg is fürdök.

Volt egy eset amikor feltűnt, hogy valaki használta a borotvámat de később néztem hogy a tesóm(13 éves és buta) leborotválta a lábát(gondolom az enyémmel mert neki nincs)? Ez lehet az oka?

Hogyan kezeljem? Mit csináljak vele? Igazából nem is zavar, de most alakul egy kapcsolat és mindenképpen meg szeretném oldani.(nem voltam még senkivel, úgyhogy nem kaphattam el semmit)

Nagyon örülnék ha ezt meg tudnám oldani, remélem tudtok segíteni.

17/F



2014. jún. 11. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindig van a váladék, stb., akkor bőrgyógyászat, nem fognak meglepődni, párom is ment már oda ilyesmivel, nem ciki. Ha pedig nincs már semmi gond, akkor nem kell vele foglalkozni.
2014. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél tetrán sebhintőport, hogy ne nedvezzen Recept nélkül kapható. Persze nem ártana elmenni bőrgyógyászhoz. Ez valóban egy fertőzés, de nem biztos, hogy a tesó miatt van
2014. szept. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!