Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy cysta pilonidalis,...

Lehet hogy cysta pilonidalis, sinus pilonidalis-om van?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 éves fiu vagyok a fenekem aljan a farpofak kozott kicsit balra van egy seb ami nem tudom hogyan alakulhatott ki és napi szinten szivárog belőle valami erős és kellemetlen szagú váladék amitől alsóm is büdös lesz plussz erre rátesz az is hogy eléggé izzadós vagyok amikor hozza érek úgy érzem mintha egy pici lyuk is lenne ott és szekeles utan enyhen verzik is a sebb végbél nyilástól lefelé van ezt azert irom mert nezegetem ilyen cysta pilonidalis, sinus pilonidalis-s képeket és mindegyiken hogy a sebb a végbélnyílás felett volt valamelyiken szinte már a hátában. Szóval szerintetek mi lehet ez a kis seb? Köszönöm a segítséget!

2014. jún. 17. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mihamarabb menj el egy urologushoz.
2014. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A sinus pilonidalis is a farredők között van, de ahogy a képeken is, amit megnéztél, ez mindig a gerinc aljánál a végbélnyílás fölött, a farokcsontnál található. Amikor egy ilyen ciszta kifakad, kis sipolyokon keresztül a benne lévő folyadék a felszínre jut (sebszerűen váladékozik).

Ami Neked van, az lehet, hogy inkább végbélsipoly. Orvoshoz kellene fordulnod vele!

2014. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok és urologushoz vagy hova kell menni? kell oda beutalo?
2014. jún. 17. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Evvel lehet, hogy inkább a sebészetre kellene menned. Sem a sebészetre, sem az urológiára nem kell beutaló.
2014. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj, ne urológiára. Ehhez nem sok köze az urológusnak...
2014. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm a válaszokat.


El akarok menni de nem tudom hogy adjam ezt elő:( nagyon cikis helyzet

2014. jún. 18. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan mr! Nem tehetsz róla, és ezt tudja az orvos is. Meg amúgy is, nap mint nap lát egy csomó ilyet. Ne érezd magad szarul miatta, inkább menj el gyorsan dokihoz, megoldják, és így nem lesz több kellemetlenséged miatta.
2014. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!