Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskóm viszket, száraz,...

A herezacskóm viszket, száraz, hámlik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a herezacskóm közepe, alsó része világosabbra kifakult, száraz és hámlik. Emellé iszonyatosan viszket, de úgy, hogy megőrülök tőle. Ha már nagyon nem bírok magammal, akkor dezodorral befújom, amikor kiszenvedtem a csípő, maró fájdalmat, utánna megnyugszik kissé. Persze ez már a haláltusám. Kenegettem testápolóval is, szellőztetem is éjszakára, mindent próbátam már. Régóta ez van, de egyszer egy pár hónapra elmúlt, valószínűsítem, hogy a krém miatt amivel kentem. Rühfertőzésre írták fel egy családtagnak.


Valaki jár hasonló cipőben? Jó ötlet valakinek?



2014. jún. 22. 11:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok, nekem a pszichoterápia segített rengeteget, és az, hogy rájöttem, mennyire mérgező a családi környezetem. Azóta szerencsére rengeteget javult a viszketéses problémám. Rosszabb, stresszesebb napjaimon időnként előjön, de már korántsem annyira elviselhetetlenül és gyötrően, mint az azt megelőző 3-4 évben.
2023. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!