Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez száraz makk?

Szerintetek ez száraz makk?

Figyelt kérdés

Önkielégítés után csináltam azonnal a képeket, sajnálom, ha undorító, csak akkor kattintsatok, ha jó gyomrotok van.

1ö éve körülmetéltek és érzékeny a makkom. A gatyámban nem, de ha végighúzom rajta az újjam, eléggé fáj. Szerintem azért, mert a képből is láthatóan, száraz. Szerintetek is?


[link]

[link]

[link]


2014. máj. 14. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Egyátalán nem undorítóak a képek,mitől is lennének azok .

Inkább azt mondom nagyon is tökéletes .Sok fitymával borított is igy néz ki .A gatya érzékenységét már megszokta,és ennek örülj is .Igazából akkor lesz teljes érzéketlen,ha az érező idegvégződések elsorvadnak,orvosi szó használattal elkérgesednek .ebből pontosan 50 van rajt .Ha úgy érzed hogy száraz,nagyon vékonyan baba krémmel kend be .Ez egész napra megtartja a hatását .

2014. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az ötven idegvégződést még mindig nem a makkal, hanem a fitymával kapcsolatban szokták említeni.


"Ugyanakkor ez a kis bőrdarab körülbelül 3 millió sejtet, kiterített állapotban 4 méternyi ideget, 50 idegvégződést, 100 mirigyet és 1 méter hossznyi eret tartalmaz."

[link]


A bőrben található érzőidegek egyébként még csak nem is a bőr legfelső rétegében vannak! A körülmetélés ezeket nem érinti.

Ha túl száraznak érzed a makkod, keress fel egy bőrgyógyászt! Addig tényleg megpróbálhatnál valamilyen testápolót, de lehetőleg olyat, amiben nincs túl sok illatanyag!

2014. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Bocs ,2 es,de a makkról írtam,és nem a fitymáról.Ott viszont pontosan ennyit ír az orvos tudomány .A fitymában

több millió van,hisz kiteritve közel 2 m2 .Na ezt veszítik el a metéltek ,ha már ezt is kihúztad belőlem .Nem akartam ezt a fiúnak már megírni .

2014. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát épp ez a baj! Amit írtál az 50 elvesztett idegvégződésről -ahogy azt az általam említett forrás is leírja-, a fitymával kapcsolatos és valószínűleg ezzel kevered össze!

Persze szívesen látnám a Te forrásodat is! :)

2014. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
4 es a "Nemi öröm " cimű könyvből linket nem tudok letölteni .Megértésedet kérem .
2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem 10 megtörtént a műtét... szerintem már nem lesz változás :((
2014. máj. 14. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is hasonlo a helyzet. Ha paras, meleg az ido, akkor nem ennnyire veszes, de hidegben pl tipikus. A kremek jok, de csak ideiglenesen. Viszont en eszrevettem, ha erre kremet hasznalok, akkor utana ha nem kremezem, akkor meg rosszabb, mert megszokja a kremet. Nem veletlen, hogy sok korulmetelt gondolkodik a fityma visszaallitasan, hogy ez ne legyen. Nem csak a latvany kellemetlen, de a tapintasa is. Szomoru tapasztalat.

Tobbek kozott az ilyen dolgok miatt van egyre kevesebb ilyen beavatkozas a muveltebb orszagokban.

2014. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

5-ös!

Megértem, ha nem tudsz linkelni! De azért meg tudnád nekem adni a szerzőt is?

2014. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!