Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy zajlik? (Urulógia)

Hogy zajlik? (Urulógia)

Figyelt kérdés
Majd most megyek a napokban urológiai vizsgálatra és azt szeretném kérdezni, hogy ott mit csinálnak? Mit vizsgálnak meg és hogyan?
2010. jan. 5. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdezném:D, hogy én is rendőrnek mennék, de van egy kis színtévesztésem és az eü. alkalmasságin vizsgálták a szemedet ilyen téren? Köszi! F.B.
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én eddig még csak urulógián meg tüdőszűrésen voltam. Szóval azt nem tudom, hogy kizáró ok-e az hogyha van egy kis színtévesztésed. De sztem az nem kizáró ok.
2010. jan. 7. 20:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha voltál már, akkor leírnod, hogy mi volt, megvizsgáltak-e?

Egyébként, te a tavasszal induló képzésre jelentkeztél, hogy ilyen hamar voltál vizsgálaton?

2010. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szeptembertől kezdem ha felvesznek. Csak urulógiai meg tüdőszűrési vizsgálatot kell a jelentkezési csomaggal mellékelni. De ezt írja a jelentkezési csomag is, hogy mi kell.
2010. jan. 8. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Minek kell a leendő rendőröket urológiai lelethez kötni? Ilyen erővel lehetne akár minden szakmához... :S
2010. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Például azért, hogy tudja-e tartani a vizeletét, nem-e kell folyton tízpercenként kimennie hugyozni mondjuk egy fegyveres rablás közben, amikor nem lehet szem elől téveszteni a célpontot, hogy tudja-e tartani a vizeletét, vagy nem akkor jön rá ez, vagy a szapora, amikor üldözni kezd egy potenciális bűnözőt az utcán, mert annál cikibb aztán végképp nincs! Legalább is egy rendőrnél. De biztos, hogy más szakmáknál is valami hasonló indok lehet, ami miatt ennyire részletesen kérhetik az urológiát.

Az azonban meglepett, hogy a kérdezőnél a prosztatát kihagyták, eddig akárkivel beszéltem aki rendőr lett ismerősöm, az anális ujjazás mindegyikőjüknél kötelező volt, senkinél nem hagyták ki!

2018. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!