Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Mit csinaljak?...

Mi lehet ez? Mit csinaljak? Miert tortenik ez?

Figyelt kérdés

Hello!

Nekem most van egy kis gondom amitol elegge megijedtem..

Ugy kezdodott az egesz,hogy 2-3 nappal ezelott a peniszem a bor teteje korul szaraz volt es olyan volt mintha hamlana.. Ma reggelre mar annyira szaraz volt h fajt is. (mikor maszturbalni akartam nem tudtam a bort lehuzni annyira fajt) es egy ket piros folt jelent meg reggel(nagyon picik)

Ma estere mar nem volt annyira szaraz,sokkal konnyebben le tudtam huzni a bort is.de azt vettem eszre,hogy azok a pici piros foltok nagyok lettek azon a helyen ahol szaraz volt.. nem faj nem.is viszket. ugyanugy a bor tetejen.de mar vervoros.. es en nagyon megijedtem.

(Meg soha nem volt szexualis kapcsolatom szoval szerintem fertozes nem lehet)

Mit csinaljak?Esetleg menjek.el orvoshoz?Egyaltalan mi ez?Mitol johetett ki?

(Ha muszaly kepet is kuldok)

14/F


2014. júl. 2. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Fertőzést pl. gombát kaphatsz el, függetlenül attól, hogy élsz-e már szexuális életet. Látatlanban nem lehet biztosan megmondani, hogy mi okozza pontosan. Beszélned kellene a szüleiddel és keressetek fel egy bőrgyógyászt!
2014. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!