Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A túl sok kakaópor okozhat...

A túl sok kakaópor okozhat gyomorrontást?

Figyelt kérdés
Ma már megettem egy tábla csokit is reggeli után(sajnos:/), meg sütöttem csokidarabos kakaós kekszet.A kakaós kekszbe túl sok kakaóport tettem, szinte keserű lett, meg éjfekete. De amúgy finom a csokidarabokkal 5-6 darabot meg is ettem. Lehet gyomorrontásom így hogy túlkakaózott kekszet ettem meg még egy táblacsokit is? Meg még a reggeli..nem szeretnék rosszul lenni! Szerintetek?
2011. okt. 23. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért okozna bármit gondot a kakaó?

A túl sok csoki inkább a túl sok cukor miatt nem annyira jó.

2011. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetek tőle rosszul, arra értem?
2011. okt. 23. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, h okozhat. Nekem a fele elég lenne, és a nap további szakában látni sem bírnám az édességet. :)
2011. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsőre is érthető volt, de miért lennél tőle rosszul?

Honnan veszel ilyet, hogy a kakaó rosszulétet/gyomorrontás/problémát okoz?


14:39 te is az édességről írsz, nem a "kakaó"-ról.

2011. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amúgy is sok a gond az emésztőrendszeremmel, gyomorbeteg vagyok, szóval nem kéne ilyeneket enni...de annyira kivagyok éhezve az ilyesmire h besikerül zabálnom.Aztán nem sztnék rosszul lenni..
2011. okt. 23. 14:43
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Ennyi kakaótól, csokitól még szorulásod is lehet! Egyébként én meg cukorbeteg vagyok, azért nem ehetek ilyeneket és egyéb édességeket. Közben meg úgy kívánom, a guta majd' megüt!
2014. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!