Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az arcomon elég érdekesen nő...

Az arcomon elég érdekesen nő a szőr és kérnék egy-két tanácsot tőletek.18 éves vagyok és kb.3-4 naponta borotválkozok kis szőrvágóval, nem borotvával, mert az nagyon irritálja az arcomat. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A nyakam egyik oldalán erősebben nő, a másikon szinte alig, illetve az arcom bal oldalán is nő rendesen meg minden, de a jobb oldalon alig nő ki. És nagyon zavaró, hogy itt-ott egybefüggő, valahol meg nincs is szőr. Aki tud bármiféle tanácsot, segítséget, azt szívesen fogadom!

2014. júl. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre nem hiszem valami tanács ,vagy ötlet lenne .
2014. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nem értem, hogy miért nő ilyen hülyén és nemtudom, hogy kinő-e rendesen mindenhol.
2014. júl. 12. 20:17
 3/6 anonim válasza:
nálam is ez volt régen. foltokban jött ki a fekete ször az arcomon, máshol meg maradt a babapofi, szőkés szőrrel. én mindig borotválkoztam, és az egész arcomat, pár hónap múlva mindenütt megerősödött. Hátrány: 17 évesen rendesen borotválkoznom kellett. A borotválkozásról meg annyit, valszeg azért is érzékeny, mert nem jól csinálod. ebben viszont apudtól kérj tanácsot.
2014. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönömszépen a válaszod, remélem, hogy szépen ki fog nőni mindenütt! :)
2014. júl. 13. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
villany borotva????
2014. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt nem nagyon csípem, régebben használtam, de nem jött be.
2014. júl. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!