Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kör alakú piros folt a makk...

Kör alakú piros folt a makk tetején. Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
A makkom tetején, a húgcsőnyílásom körül egy kör alakú piros folt van. Néha jobban látszik, néha kevésbé. Ez valami betegség, esetleg fertőzés tünete? Egyéb tünetek nincsenek, nem ég, nem fáj, nem viszket. Vizelésnél sincs semmi panaszom. Fitymaszűkületem van, jövő hónapban metélnek körül.

2014. júl. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fertőzés, még ha most nem is jár érezhető tünetekkel. Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt!
2014. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapja voltam, azt mondta, hogy ez valami féle értágulat lehet, egy időre el is tűnt. De most 4 napja megint visszajött.
2014. júl. 13. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, valószínűleg úgy is van! De ha szerinted nincs igaza, bármikor felkereshetsz egy másik orvost is! Látatlanban mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi az pontosan.
2014. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem okoz gondot, szóval megvárom ezzel a műtétet, és ha utána is piros marad, akkor esetleg elmgyek egy másik orvoshoz.
2014. júl. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!