Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvos tudja eltávolítan...

Milyen orvos tudja eltávolítani ezeket?

Figyelt kérdés

Tudom micsodák és azt is, hogy ártalmatlanok, de kicseszett undorítóak és ezt nem csak én gondolom így, hanem a nők, akikkel együtt voltam, vagyis próbáltam együtt lenni, mert, amint meglátták egyből elment a kedvük. Annyi a kérdés, hogy hová menjek, ha el akarom távolíttatni ezeket a kinövéseket? Ha lehet Magyarországon belül maradnék.


[link]


2014. júl. 29. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Magán klinikákon ezt megoldják .
2014. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Urológusnál voltál már?
2014. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam urológusnál, bőrgyógyásznál, háziorvosnál, nemi beteg gondozóban, természetgyógyásznál és még a bánat tudja hány helyen, de 2009 óta csak azt hajtogatják, hogy "ártalmatlanok, majd elmúlnak, ne foglalkozzon velük".
2014. júl. 29. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem mindenkinek van a farkán, csak a tieden kicsit nagyobbak, orvosnak meg ne azt mond hogy baj-e hanem h szedje le, mert téged zavar. Am nem tom milyen nőkkel voltál de férfiként mondom h semmi undorító nincs a farkadban ;-) 20F
2014. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!