Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek boldog pedofil hajlamo...

Lehetek boldog pedofil hajlamokkal egy olyan nővel, aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nem molesztálok, csak vannak vágyaim, fantáziáim. A nővel sokat szeretkeznék.

2014. aug. 4. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

1 miért kellene a hajlamaidról tudnia egy nőnek, ha el akarod fojtani magadban (és igen, fojtsd is el)

2 a boldogság egy nővel miért is függene ettől a hajlamodtól?

2014. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, ha teljes elfogadást szeretnék, akkor ki kell tárulkoznom.


Az elfojtás pedig nem jó, inkább törvényes módon ki kell elégítenem a vágyaimat. De arra gondolok, hogy ha igazán jó lenne a szex a nővel, akkor maguktól visszaszorulnának a vágyak, ha nem is tűnnének el teljesen.

2014. aug. 4. 17:05
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Én nem élnék együtt olyan férfival, aki szex közben kisgyerekeket képzelne a helyemre, ne haragudj. Csoda, ha találtál olyan nőt, aki ezért nem ver agyon helyben. De azt csak te tudhatod, hogy lehetsz-e így boldog... bár nem tudom, hogy egy ennyire beteg ember lehet-e egyáltalán boldog bárhogyan is.
2014. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szex közben (már) nem képzelek el kisgyerekeket.


A szemétkedő mondatokat pedig lehetne mellőzni? Van elég bajom így is, nem esik jól, hogy még belém rúgsz.

2014. aug. 4. 17:12
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
3 as az elitéléshez nincs jogod ! Nem ez volt a kérdés lényege .Változni lehet ,csak akarat kérdése .
2014. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerestél már fel szakembert ez ügyben? Nem lehet, hogy inkább először neki kéne kitárulkoznod?

Egyébként persze, lehetsz boldog egy ideig. Tegyük fel el is fogad a nő. De amikor majd gyerekvállalásra adjátok a fejeteket, vajon akkor is el tud fogadni? Nem lesz benne egy állandó félsz, hogy kettesben merjen-e hagyni a gyermeketekkel? Hát, nem lehet könnyű az életed az fix.

2014. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A szakemberen már túl vagyok. Az elfogadás számomra azt jelenti, hogy abban is megbízik, hogy nem molesztálok egyetlen gyereket sem. Én teljesen biztos vagyok ebben. De legjobb, ha nem is akar gyereket, mert én nem ragaszkodom hozzá. Nekem már van, a feleségemmel, csak ő nem fogad el engem így.
2014. aug. 4. 17:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor elváltok most? Hogyhogy nem fogad el? Most tudta meg?
2014. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint egy olyan nővel, aki nem akar gyereket simán lehetsz boldog. Bár azt nehezen tudom elképzelni, hogy valakiben ne keltsen a pedofília ellenérzést. Lehet mindig ott lesz benne egy hátsó gondolat, hogy most mit teszel, mire gondolsz? Ráadásul az is lehet, hogy azzal, hogy elmondod egy akkora terhet teszel rá, amivel idővel nem tud megbirkózni. Lelkileg megtörheti ez őt is.
2014. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem most tudta meg, hanem még a gyerekek születése előtt. Azóta elhidegült tőlem, bár ezt tagadja. De én érzem.
2014. aug. 4. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!