Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek boldog pedofil hajlamo...

Lehetek boldog pedofil hajlamokkal egy olyan nővel, aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nem molesztálok, csak vannak vágyaim, fantáziáim. A nővel sokat szeretkeznék.

2014. aug. 4. 16:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért kellene egy olyan nő, akiben nem kelt ellenérzést, ha tudja, hogy mire gondolok.
2014. aug. 4. 21:58
 12/16 anonim válasza:

Szerintem sem kell, hogy tudjon róla. Azért nem könnyű olyan nőt találni, akinek, ha elmondod:

"Szeretlek, imádlak, te vagy az életem, de vágyom egy gyerek testére is" - nem vág arcon.

Persze, azt mondom nem könnyű, nem azt hogy lehetetlen.

2014. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jogom elítélni valakit, aki kisgyerekekre izgul? Már hogyne lenne. És pont ez volt a kérdés lényege, hogy lehet-e boldog. Hát nem. Lehet itt álszenteskedni, meg sajnálkozni, de attól még a tény az tény. Nem vagyok szemét, csak őszinte. Egy beteg ember vagy, egy olyan szörnyű perverzióval, amire nincs gyógyszer, és kielégíteni sem lehet. Kár hitegetni magad, hogy lehetsz boldog, örökké kísérteni fognak a vágyaid, és vagy beleőrülsz, vagy még jobban beleőrülsz, és elkezdesz majd gyerekeket molesztálni. Persze van megoldás arra, hogy ezeket a beteg hajlamokat eltüntesd a fejedből, de azt nem gyakorikérdéseken fogod megtalálni.
2014. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem tehet róla.Ahogy írtad beteg,te vadbarom.Ez olyan,mintha egy skizofrént vagy egy Down-kórost ítélnél el.Lehetsz boldog ideig-óráig kérdező.De mi lesz ha gyermekeid lesznek?Ha a gyermekeid iskolába viszed és látod a sok gyermeket?

Szerintem érdemes lenne szakembert felkeresned.Nem kell szègyellni,ők rosszabbat is láttak már.Terápiával és gyógyszerekkel szerintem simán leküzdhető.Így meg gondolom, hogy csak szorongsz.Egyébként utolsó nincs jogod ítélkezni,akkor lenne ha bántott volna egy kisgyermeket.

2014. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%
A pedofíliát ne keverjük össze a Down-kórral, nagyon nincs köze a két dolognak egymáshoz. A "beteg" jelen pillanatban úgy értelmezendő, mint perverz, elfajzott, nemnormális, aberrált, soroljam még? A pedofília nem betegség, hanem ocsmány perverzió, ami veszélyt jelent a társadalomra.
2014. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Majd amikor a kislányodat/kisfiadat molesztálják a suliból hazafelé, vagy elviszik 1 furgonnal, akkor védjed a pedókat, hogy szegénykék csak betegek ;)
2014. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!