Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van tuti gyogymod, vagy...

Van tuti gyogymod, vagy modszer a korai magomlésre? Nem vagyok férfi, csak 1 feleség. Már 14 éve. Eddig nem sikerult megoldanunk sajna.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 09:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal szerető kell neked, valaki aki tisztességesen meg.....

Mellesleg a 3 perces szopási időre egy nő büszke lehet első alkalomnál, mert azt jelenti, hogy jól tud szopni!

Annak de nagy értelme van, hogy beteszed a farkad és 10 perc után teleélvezed a nőt? Tudjátok nálatok nőknél csak taknyos lesz a bugyi, de egy férfi, ha első alkalommal teleélvez egy nőt, és aztán még zuhany után is folyik.... áh az mennyivel gusztább? Inkább a pici szájába, aztán lenyeli vagy kiköpi és jöhet a hosszan tartó mindkét félnek jó dugás!

Ha ennyire nem értesz a dugáshoz akkor meg kell kérdezzem, hogy nem-e az a baj, hogy:

S*x ELŐTT NEM VESZITEK LE A RUHÁTOKAT???

kinézem belőled....

Megsértődsz rám, mert van pofám leírni azt, hogy alaposan furulyázz a barátodnak??? Ebben mi rossz van?? semmi.

De persze az mindjárt közelebb áll a keresztény lelkületedhez, hogy a barátod szőrös golyóját fújkáld Lidokain spray-el! Gratulálok született feleség vagy!

Várom a megbotránkozott válaszodat!

22F

2010. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

kedves 22F! koszi a derus pillanatokat így reggelre! (:

igazán jot nevettem a válaszaidon. és ezt bnem sértésnek szántam! most számolj tízig,nyugodj meg,és légyszives olvasd el ujra,mit írtál legeloszor,és én mit válaszoltam. hol találtál te sértodottségre utalo jeleket a válaszomban?mert nekem eszem ágába se jutott. a hisztit meg aztán végkép nem értem! DE! a te utolso kommentjeidben viszont mindketto érezheto. és ezt sem bánto szándékkal kozlom. (: nem értem miért kaptad fel a vizet! (: ...de sejtem.((: amugy meg,én nem mondtam,hogy tokéletes vagyok.egyáltalán nem. de te se sztresszelj ezen ennyire,mert senki sem az ((:



ja! a lidokaint nem a golyokra (:


szeretettel: lokottke

pusz

2010. jan. 20. 08:30
 23/27 A kérdező kommentje:

szia EE!ahogy gondoltam,a férjem nem tárgyal.mindenesetre koszonok mindent! és probálom hasznosítani a tanácsaid.


tudtad hogy lelki társak vagyunk? (:

hogy miben,azt megtalálod,az utso kommentekben. ((:


udv:lokottke

2010. jan. 20. 08:40
 24/27 anonim ***** válasza:
92%

Hali ismét!


Kedves 22F!

Köszönöm hozzászólásodat, igazán feldobta a napomat. Pláne miután kijöttem a spanomtól, akit ma műtöttek hasonló problémával. Így legalább már nem a [H]-ban történt élmények kavarognak bennem, de röhögtem is egy jót. :-)

Feltételezem, hogy az általad leírottak hűen tükrözik a szexuális jellegű problémádat, amivel kapcsolatban nem mersz segítséget kérni. Pedig elhiheted, szívesen segítek, no nem istápolni a sebváltódat, hanem a problémás lelkületedet. Mert amit kivetítesz a kérdezőre a válaszaiddal, sztem az inkább a saját problémád lehet.

De ha azt irigyled a segítőtől, hogy van, aki őszinteséggel és tapasztalattal segítn neki, míg neked nem, akkor úgy gondolom, nem tettél meg mindent annak érdekében, hogy felfigyeljenek a bajodra. Azzal ugyanis, hogy itt, másokat alázni próbálva feltűnősködsz, azzal egyértelműen beigazolod ezt az állítást.

Ha beszélgetni akarsz valakivel szívesen segítek neked is, csak akkor ezt jelezd, kulturált, intelligens és disztingvált formában.



===== ===== =====

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy tényleg van abban valami, amit a 22F állított. Sztem egyformán nem értjük a férjedet. Pontosabban én igen, mert ez a klasszikus "Félek, hogy...megoldódik!" szindróma. Van egy rossz berögződése, amihez hozzászokott (neki ez a kényelmes), amiből nem kíván felkelni, viszont mivel nem tudja mi vár rá, inkább nem is akarja megtudni.

Miért nem állsz a sarkadra? Mondd azt neki: Okés, nagyfiú! Semmi szex! Ha megoldást akarsz, akarnod kell azt, és lépned kell annak érdekében!

Ez innentől már az akarat harca, mivel ha nem az lesz, amit ő akar, akkor meglátod, úgy fog viselkedni, mint egy hisztis 4 éves kisfiú, aki nem kapja meg a csokiját.

Ha azonban meghunyászkodsz, és "odaadod neki a csokit", akkor semmi nem fog változni, pedig van megoldás.

14 évig hunyászkodtál az ő akaratának, mikor akarod érvényesíteni a tiédet?

Ha nem lököd ki a férjedet az általa megszokott kényelméből (ami okozza a korai magömléseit), meg se próbáld javaslataimat, ugyanis nem fognak így használni. Lidokain ide vagy oda.


Továbbra is várom, hogy a férjed megkeres beszélgetés céljából, de ahhoz állj a sarkadra!


Üdv: EE

2010. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kedves EE! per pillanat más okokbol kifolyolag,mosolyszunetet tartunk. és lehet,hogy a duh beszél belolem,de iazad van. nagyfiu már,én meg nem az anyja vagyok. belefáradtam már az egészbe asszem. ja,a lidocainrol 1 szot sem szoltam.... hm(:
2010. jan. 22. 13:38
 26/27 A kérdező kommentje:
Kedves 22F! (:-így vidám, :( így szomi mert ugyibár a szemek vannak folul. (: de legalább rájottél,én nem bántottalak.és igen,EE férfi.nem csak lelki társak lehetunk (:képeket nem kuldok. de a probléma megoldása érdekében 172/65,98-78-90
2010. jan. 22. 13:50
 27/27 anonim ***** válasza:

Igazad van, előző.

Bocs 22F, de neked tényleg vmi különös antiszociális problémád lehet, amit nem tudsz megoldani, ha ilyeneket fantáziálsz, amiket eddig leírtál. Nem veszed észre, hogy a magad huszonkét évével mennyire lejáratod személyiségedet mások előtt? Modort váltottál ugyan, de mint látom, stílust nem, ugyanolyan csipkelődős vagy, mint eddig!


Én nem itt, s pláne nem így "cserkészek", Kiscserkész! Mit képzelsz te? Etikátlanul kihasználva mások problémáját? >>:-O Lehet, hogy te ezt így szoktad, de ez szánalmas, és az eddigi segítő szándékú hozzászólásaimat elnézve már eleve a gondolat sértő a részedről, szóval, pszichomókus sürgősen...neked!



Kedves Kérdező!


Sajnálom a mosolyszünetet. Megnyugodtam, hogy nem ez okból kifolyólag történt, azonban ha rendeződnek is a mosolyszünet okai... "akkor se add neki oda a csokit", mert akkor folytatódik az általa megszokott 14 éves "kényelem", és nem fogja rávenni magát az egyébként nem lehetetlen változásra.

Ha segítség kell, továbbra is szólj nyugodtan! :-)


Üdv: EE

2010. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!