Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van tuti gyogymod, vagy...

Van tuti gyogymod, vagy modszer a korai magomlésre? Nem vagyok férfi, csak 1 feleség. Már 14 éve. Eddig nem sikerult megoldanunk sajna.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 09:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Szia! Első, második, stb... vagyok. Ezt találtam a Lidocain kenőcsről, szerintem olvasgasd el (én nem néztem bele).

[link]

2010. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
koszi a fáradozásaidert! ez jo otletnek tunik. aranyos vagy! tényleg koszonom! (:
2010. jan. 12. 19:24
 13/27 anonim ***** válasza:

Hali!


Hány évesek vagytok? Külön-külön...

Férjed tudtán kívül kérsz tőlünk segítséget?

Milyen a foglalkozása? Stresszes életvitelt él? Sportol(t)?


EE

2010. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
szia EE! én 33,párom 37 éves. 14 év alatt volt stresszes,és nyugis munkahelye is. jelenleg változo. de a problémán nem változtatott semmit.
2010. jan. 13. 08:44
 15/27 A kérdező kommentje:
..nem sportol és 2 napja szeretkezés után o mondta: mit csináljak? kossek rá csomot?! nézd meg a google-n (:
2010. jan. 13. 08:48
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Hali ismét!


Kétségtelen, hogy van ebben is valami, és a Lidocain kenőcs sem rossz ajánlás.

Nekem két dolog jutott az eszembe kapásból, mivel a probléma sztem lega kétrétű...



1.) Azt ugye tudod, hogy a korai magömlés miatt a férfi lakosság és a fiatalok zöme egyaránt szenved? Ráadásul a fiatalok zöme sietve csinálja az önkielégítést, ami miatt rosszul rögzül, de ezen lehet segíteni, és lehet, hogy el van a férjed keseredve, de sztem ő sem reménytelen eset. ;-)


Nemisolyan régen az egyik fórumtémánál leírtam a korai magömlés kezelési módszereit egy összegzésben. Ott jóóóóóó hosszan ecseteltem a megoldási lehetőségeket, és úgy veszem észre, h. számodra is hasznos le7, ha elolvasod.

Belinkelem neked, és azután várom a véleményedet is róla, addig nem mondok semmi többet. Oké? ;-)


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__58..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


KLIKK! Azok is, akik nem kérdezők, de hasonló problémával küszködnek...! ;-)



2.) Ezek a problémák ált. pszichés eredetűek ill. rosszul rögzült szokások következménye. Ez egy ördögi kör, amiből csak úgy lehet kiszakadni, hogyha a kört minél több ponton egyszerre megszakítjuk.


Bevallom őszintén, lehet, hogy hasznos lenne egy nyílt, őszinte beszélgetés a férjeddel, hogy megtudjuk tőle, mi az ami nyomasztja. Itt meg kell kérdeznem az alábbiakat...

_ A férjed izgulós típus?

_ Lelkileg mennyire nyitott? Lehet vele szexuális dolgokról beszélni, beszélgetni? Nem jön zavarba, vagy kezeli tapuként ezt a témát?

_ Ő milyen típus? Idegen környezetben inkább bátor, merész, vagy visszahúzódó, szégyellős? (A szégyellősséget úgy is értsd, hogyha pl. egy urológusnál ill. társaságban meztelenre kellene vetkőznie, őt az zavarná? Lelkileg őt ez felzaklatná, esetleg szorongana?)


A tiszta, gátlásmentes kommunikációnál úgy gondolom nincs fontosabb, ám még a legőszintébb kapcsolatokban is vannak olyan dolgok, belső titkok,vágyak, amelyeket egy férj nem szívesen mond el az asszonynak. 1xűen nem meri és kész, félelmei vannak. Nem tudom, egyénenként ez erősen változó, de mit gondolsz? Ő is ilyen?


Ettől függetlenül, ha segítségről van szó, fontos lenne a férjedet is beavatnunk. Javasolnék (CSAK) vele egy diszkrét interaktív élő beszélgetést, minden egyéb személy kizárásával, hátha sikerülne fényt deríteni a lelki probléma okára (majdnem mindig van).

Hogy ezzel a lehetőséggel ő kíván-e élni, ezt döntse el, ebben az esetben privát ill. MSN-en elérhető vagyok.


Emellett (nem tudom, mindennap szeretkeztetek-e, de...) úgy gondolom, ha te is egyetértesz, akkor hasznos lenne a férjednek egy kis pihenő.

14 év, hosszú idő... Rengeteg minden felgyülemlhet alatta, és glom abban egyetértesz, hogy ki kellene tisztítani a képet valahogy... <:-T


Ez alatt a pihenő alatt a férjed legyen egy picit egyedül önmaga, ne legyen a környékén semmi zavaró körülmény, úgy próbálja ki azokat a (kiváltképp két nagyon fontos) dolgokat, amiket a mellinkelt oldalakon, (főleg a #2-es link) levezettem.

Sztem a szünet végére kellően ki fogtok éheződni, addig is tudom, hogy elkéépesztő hülyén hangzik, de ki kellene húznod valahogy, önkielégítéssel. :-(



Két kérdés, puszta kíváncsiságból, amit mindenkitől megkérdezek.

_ A férjed testmagassága, testsúlya, és hogy milyen alkatú, ezek érdekelnének.

_ Amennyiben van vérnyomásmérőtök, úgy kíváncsi lennék elsősorban a reggeli és esti vérnyomására ill. pulzusára.



Egyelőre ennyi. Úgy glom... adtam elég olvasnivalót... :-) ... a férjeddel, meg beszélj! És persze ne aggódj!

Itt mindenki azon van, hogy segítsen nektek, és hogy együtt szurkoljunk a pozitív végkifejletért! :-)


Üdv: EE

2010. jan. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

szia (: nna! akkor eloszor is kezdem azzal,h mnnyire szégyenlos a párom. lehet vele bármirol beszélni,nem jon zavarba tuti,ez inkább rám jellemzo.(:

társaságban sem igazán visszahuzodo,bár ez nagyban fugg a hangulatátol. a doki meg aztán végkép nem gond. de van 1 téveszméje,hogy az ové kicsi.pedig egyáltalán nem az! mintha kulon személyreszabottan nekem gyártották volna!((: de komolyan! ezt nemtom kivrni a fejébol. igen 14 év hosszu,de már kezdottol így volt. voltak szunetek is. volt h hetekig nem volt semmi,mert mosolyszunet volt,vagy mert ugy melozott,meloztunk. ami a kiéhezést illeti o mindig ki van (: elég 1 szenvedélyes olelés,vagy csok és érzem harcra kész. az én libidom kissebb. és igen, vissza is van utasítva párszor.

2010. jan. 14. 14:53
 18/27 A kérdező kommentje:

a magassága 182,sulya 69.vérnyomásméronk van,mindig normális a vérnyomása.bár reggel asszem nem mértuk. ja! imádja a kávét,napi 4-5,igaz hosszut és gyengét. és dohányzik. kb napi 1 doboz.

már rengeteg dolgot kiprobáltunk,a pozoktol a péniszgyuruig. de a remény hal meg utoljára.

hmmmm.. mit felejtettem ki? (:



bár írtam,h nem szégyenlos,de asszem nem fog errol idegennel társalogni. megprobálom rábeszélni(:

2010. jan. 14. 15:04
 19/27 A kérdező kommentje:
te 22 éves fiu! (: szia neked is. eloszor is képzeld vannak akik már az elsonél tovább birják mint 3 perc. másodszor nálunk az alapos szopás sem vált be,de még nem adnám fel!(: de ha mégis,majd szolok ((:
2010. jan. 14. 15:09
 20/27 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Néhány fontos dologra fényt derítettél:

1.) Kényszerképzet: Kicsi a dákója. Szted ugyan nem, de amíg ő ezt hiszi, addig ezen is stresszelni fog, és akkor nem csoda, hogy hamarabb eldurran...



2.) Kávé & Dohány: Ezek nem tesznek jót a libidónak, főleg a cigi nem.


A dohányzásról:

>> [link]


Merevedési zavarokat idéz elő:

>> [link]


Nemi életre gyakorolt kedvezőtlen hatás:

>> [link]

>> [link]


Nemzőképességi problémák:

>> [link]


Nem tudom mióta cigizik, esetleg sportol-é, mennyi természetes vitaminforrást (zöldségeket-gyümölcsöket) fogyaszt, de ugye előbbi írásomban beszéltem az "Ördögi Kör"-ről. Itt mindenképpen meg lehetne szakítani ezt, viszont a káros anyagoktól való kitisztulás, méregtelenedés hatása (minél tovább szívta, annál hosszabb idő,... 5-10 év) elsősorban a nemzőképességben, a spermiumok minőségének javulásában, és a libidóban jelentkezhet kb. 2-2,5 hónap után.



3.) A szünet alatt azt értettem, hogy néhány nap--1-2 hét alatt véghezvitt HIRTELEN életmódváltoztatással, a praktikák akarattal és megfelelően pozitív hozzáállással történő helyes elsajátításával, kigyakorlásával, a régi szokások újabbakkal történő felülírásával az ördögi kör forgása abszolút hatásosan kibillenthető, ekkor kell újrarendezni a sorokat az új szokásokkal és azokat legalább 1-2 hétig folyamatosan űzni, hogy azok pozitív megszokássá váljanak és helyesen rögzüljenek.



4.) Az általam megadott linkeket is egy előre kialakított terv szerint összehangolva az előzőekkel kell használni.



Itt a lényeg, a 14 éves negatív körforgás egységes, összehangolt kibillentése, szortírozása, felülírása és újrarendezése a cél, anélkül nem lesz eredmény.


Én továbbra is vállalom, hogy beszélgetek erről vele, de ha megoldást akar, akkor hinnie is kell benne, és akarnia kell, akár a sikert. Anélkül felesleges nekikezdeni.


Üdv: EE

2010. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!