Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 eves vagyok 173cm magas es...

14 eves vagyok 173cm magas es 140kg _ (30kg adtamle 5 honap alatt es meg csinalom tovabb) a kerdesem az lenne, hogy ha le fogyok olyan 80kkgra akkor a peniszem merete no e?

Figyelt kérdés

Jellenleg 10cm merevedesi pozicioban! Nem kell nekem huha 50cm penisz! Bekem csak egy atlag 16-17 a vagyam

Tudtok nekem valami praktikat mondani? Amivel azt kivant meretet el erhetem ! Elore is koszonom es kerlek ne cikizetek igy is sok csalodas ert mostanaban es szarul erzem magam !elore is koszonom a valaszokat ! Szep napot ! Pacsi ✋ ✌ (a helyes irasi hibak ert bocsanat telorol irok!💚👆💜



2014. aug. 4. 18:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 5. 17:29
 22/24 anonim ***** válasza:

ha lefogysz jobban kilátszik, az erek is egészségesebbek


meg csak 14 vagy, fog nőni

2014. aug. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :))
2014. aug. 6. 04:19
 24/24 anonim válasza:
Nézd fogy és hidd el lesz szexuális életed ismkerősőm is hasnolnó súlyról indult mind te és azt mondja 9-10 cm péniszéből 18 lett és a mostani barátnőji is elégedetek vele! :D Soha nem késő neki kezdeni Ne hallgas másra Gépről mindenki olyan kemeny mind a beton de az utcán csak csak aszsalt szilváK! :D
2014. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!