Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület - házi...

Relatív fitymaszűkület - házi módszerek használhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az, hogy a makkomról az előbör alapból simán lejön, mereven viszont a feléig megy fájdalom nélkül. (13F)

A fék nem hiszem, hogy rövid lenne. A kérdésem pedig az lenne, hogy a fürdővizes megoldáson kívűl tudtok-e valami krémes, kenőcsös, géles megoldást?


2014. aug. 8. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Probáld ki a fityma tágítást,nyújtást,de kitartónak kell lenni,minden nap amikor fürdeni mész,kicsit ázzál a vízvben egy 10-15 percet majd próbáld meg óvatosan a fitymád hátrahúzkodni a vízben jó pár percen keresztül,de ezt minden nap csináld majd.
2014. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Még valamit a szüleiddel is beszélhetsz,hiszen megbeszéled velük hogy először az otthoni fityma tágítást kipróbálod és ha nem segít akkor orvoshoz mész vele.


Urologushoz amúgy egyedül is elmehet kiskorú személy is(de szülővel,baráttal,testvérrel bárkivel lehet menni),mert van akinek az a baja hogy ne hogy megtudja valaki,és a helyi kórházban van rendelés,csak a rendelési időt kell megnézni amit interneten is megtalálsz,nem kell beutaló hozzá.A legtöbb esetben az urologia rendelésen a szobában van egy válaszfüggöny,ami a vizsgálot válassza el,így a betegnek is kevésbbé kellemetlen az egész.De biztosnág kedvéért jobb ha aki elkísérő az embert az a váróteremben kinnt marad és a vizsgálatot kinnt megvárja csak a megbeszélésre megy majd be mert ha meg éppenséggel az egész orvosi szoba egy nagy tér,aki bizony aki bemegy mindent lát,ha csak nem fordul fére és azért ez kicsit cinkes vizsgálat és nem mindenki vizsgáltatná magát már a szülőjre előtt ha erről a testrészről van szó,én bizti nem,de ez én vagyok:-).Tehát jobb előre mindent letisztázni.


Ha elmész majd orvoshoz is akkor mivel mereven van a bibi nálad,erről beszélned kell a dokival,mert sima vizsgálatnál észre se veszi hogy gond van.

2014. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindent, LEJÖTT MEREVEN! Nem olajoztam még, meg semmi, csak tágítgattam, és bejött! :)
2014. aug. 16. 23:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezentúl minden nap tornáztasd és nem lesz baj többet.Az a pár plusz perc megéri hidd el.
2014. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!