Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és nyilvános...

14 éves vagyok és nyilvános wc-n mint pl. (autópálya wc, es szorakozo helyeken a wc es stb. ) nehezen tudok vizelni. Miért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom zavar a tudat, hogy esetleg mäsok is hallhatják. Én általában megpróbálok a csésze falára célozni, nem pedig a vízbe, mert annak úgy alig van hangja :)

Lényeg hogy sose ülj rá. Meg guggolva könnyebb is irányítani, csak nehogy mellé menjen :)

2014. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#ja fiú vagy? Bocsi. Hát akkor gondolom az zavar h nektek egybe vannak a tálak... Várd meg amég nincs ott senki, vagy menj be a "leülősbe" és csukd be az ajtót...
2014. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennek leginkább pszichés oka van. Olvasd el a következő cikket:

[link]

2014. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Sokan vannak így fiúk is és lányok is hidd csak el,a lényeg hogy akár nagy,akár kis wc-zésről van szó soha ne ülj rájuk meg bármit összeszedhetsz.
2014. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még annyit a legtöbb piszuárba azért oldalt van egy válaszfal,tehát ha úgy állsz oda nem is lát más át amikor vizelesz és ne állj más mellé közvetlenül,vagy menjél oda ahol éppen nem áll senki melletted,vagy ha nagyon zavar akkor marad a sima wc.
2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamo77db ***** válasza:
Engem is zavar az ilyen helyzet. Én kilököm, hogy vizeljek és esetleg 3-4 másik meg nézi, hogy mit csinálok!
2014. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is így voltam. Szerintem már előtte lazulj el picit és mire beérsz már menni fog. Lényeg hogy ne feszengj azon hogy mások mit gondolnak, mert valószínű ők is azért mennek amiért te. :)
2014. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert túlságosan szégyenlős vagy .A szégyenlőséget kell leküzdeni .Te nem csak itt vagy szégyenlős,hanem közös fürdőkben ,öltözőkben is . Az ilyenek csak kabinban tudnak gatyát cserélni is . Többnapos iskolai kiránduláson,inkább a zuhanyzást is mellőzik,még ha van rá lehetőség akkor is .

Szexuál phszichológus szerit azok nagyon szégyenlősek,akik nincsenek meg elégedve a nemi szervük méretével .

2014. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül igaz,hogy az szégyenlős aki a nemiszervével,vagy akár a testével ne lenne elégedett,azzal lenne valami gondja.


Az emberek többsége ha csak nem valami nomád társadalomban él(ahol a meztelenség a normális,és mindenki úgy mászkál) akkor igen csak megválogatja ki előtt vetkőzik le,van aki csak 2-3 ember előtt akár,van ahol akár egy kis kamasz sem vetkőzik már le a szülő előtt,vagy még alsóneműbe is takargatja magát(bár ez akár életkori sajátosság is lehet ha akkor kezdett el serdülni),az más hogy ha fürdik és beszól hozzá valaki(családtag) hogy hé be kellene futnom ezért vagy azért.De nem meztelenkedik,mert zavarná már.Ha ez van tiszteletben kell tartani.


De ha elmegy valami úszodába havarokkal,vagy edző terembe akkor ott meg elmegy zuhanyozni gond nélkül,persze a haverokkal megy el.

Nála kitaláltuk álljon olyan helyre ahol nincs senki és most már könnyebb neki.


De csajoknál is van hogy nem meri kiereszteni a pisit,mert meghallja a másik,pedig azok nem is látják egymást közben.:-)


Egyik havarom nem tud,nehezen tud több idő kell neki vízelni ha más is ott van,de igaz ritkán használjuk mi is a zuhanyzót úszodába de ha mégis akkor nem gond neki a zuhanyzás.



Sok lány haverom van a baráti körben és mivel bikinibe mennek velünk strandra látni azért a testük,az alakjuk ,a testi adottságukat(hidd el jól néznek ki)és mégis szégyenlősek.Szoktunk ilyen kinél milyen szokás van otthon beszélni,nem szeretik ha bemászkál hozzájuk valaki ha fürdeni akarnak,ha öltöznek.Meg van az a pár barátnő aki előtt nem azok,és ha úgy jön ki egy helyzet mert osztálykirándulás van akkor együtt mennek el zuhanyozni,megoldják hidd el.


Vízeléssel nincs bajom,de én sem állok közvetlenül más mellék,ha csak nem haver van ott és ha van bőven hely.De ha már a szégyenlősség jött szóba,hozzám már nem mászkáltak be 12 évesen sem,mert már zavart,ha kellett valami előbb beszóltak,hogy bocs és ennyi.De zuhanyzással nem volt gondom,de mindig havarokkal mentem el.Szerintem a helyzettől függ minden.Csak úgy nem vetkőznék le valaki előtt,ismerős,vagy rokon mert velem egynemű,de ha olyan helyzet adódik az más.Gondolok itt arra tanár előtt nem vetkőznék le ha osztálykirándulásra mentünk volna,de ha megy mindenki zuhanyozni és a tanár is a diákokkal megy az oké szerintem,az viszont nem,ha ellenőrzés céljából bejön és csak néz és máshova megy zuhanyozni ahol más nem látja őt.



Tehát helyzettől függ.Szerintem ott van a baj,ha valóban jön egy helyzet és közös zuhanyzó van és nem mer elmenni zuhanyozni még akkor sem ha egy barátjával mehetne el.

2014. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs van egy rész ahol azt írtam nála kitaláltuk álljon olyan helyere ahol nincs senki,azt rossz helyre írtam.Mert van egy havarom akiről írok hogy nehéz neki a vízelés és ezt a részt oda szántam,hogy neki mondtuk álljon olyan helyre ahol nincs senki vagy csak haverja van ott és így már könnyebb neki a nyilvános wc használata.Tehát szoktatjuk hozzá.:-)


Bocs rossz helyre írtam oda.

2014. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!