Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi...

Körülmetélés után mennyi ideig nem szabad szexelni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
4-6 hét,kinek milyen gyorsan gyógyul .
2014. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
1es jól írja
2014. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Igy van, 4-6 hétig csak pisilésre használd. Amikor teljesen begyógyul a seb, akkor tudsz vele mást is!
2014. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

4-6 hét.


Már körülmetéltek vagy majd fognak?


Ha majd fognak akkor szerintem jobb ha végig gondolod mert más lehetőség is van.És a metélésnek is bőven van hátránya.

2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És kiverni se szabad? :D
2014. aug. 19. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha friss műtétről van szó akkor nem és gondolj bele nem lesz ott bőr amit húzogathatnál,másképp kell majd maszturbálnod is,a kezed a péniszed egészén kell majd húzogatni ha jól tudom.


És mivel a makk alatt lesznek a varratok,hiszen levágják a makkot fedő fityma részt és a makk alatt a maradék bőrt összevarrják nem fogsz tudni jó pár hétig masztrubálni.+ a friss sebet bekötözik ami azért gennyezik és beleragad szokott ragadni a kötszerbe,ahonnan kamillás vízzel le kell majd áztatnod,nem lesz kellemes az első pár hét.


Ha még nem metéltek körül én a helyebe még nézelődnék más alternatívák után.

2014. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szex az 1 hónapig, recskazni meg 2 hét
2014. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg vedd komolyan, kérdező, ha tudsz más megoldást, akkor ne menj bele a körülmetélésbe, én eléggé megbántam pl...
2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Azt tudjuk, hogy te megbántad, de nem ez volt a kérdés. Az volt a kérdés, hogy mennyi ideig nem szabad szexelni. A válasz pedig az, hogy a teljes gyógyulásig, ami egyénfüggő, de kb. 4-6 hét. A körülmetélés egészséges dolog, érdemes megcsináltatni, soha, még felnőtt korban sem késő.
2014. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%

"Azt tudjuk, hogy te megbántad, de nem ez volt a kérdés."


Ahogy az se volt kérdés, hogy szerinted egészséges dolog-e a körülmetélés, meg, hogy szerinted mit érdemes és mit nem.

Kezd kicsit unalmassá válni, hogy évek óta nyomod a propagandát, de úgy, hogy közben nyilvánvalóan nem vállalod a véleményedet élőben.

Sokat elárul ez....

2014. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!