Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már napok óta rövid időre...

Már napok óta rövid időre elkezd fájni a makkom, nem tudom mit tegyek, viszont orvoshoz menni félek mivel szülővel kell menni és félek megmondani a szüleimnek. Mit tegyek? 15/F

Figyelt kérdés
És a "kantár" is rövid, de a szüleimnek megmutatni nem merem...
2014. aug. 20. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell szülővel menni. Ez nem igaz. Ha majd beavatkozást javasol az orvos, akkor ahhoz kell szülői beleegyezés is. Viszont vizsgálatra mehetsz egyedül:)
2014. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért félsz megmondani a szüleidnek?
2014. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...szégyellem
2014. aug. 20. 06:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Apudnak azért meg mutathatnád,ő is férfi .
2014. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apudnak mondd el. Hidd el nem fog kinevetni.


es elmész dokihoz,akár vele:)

2014. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Nagyon megértelek! Nálunk is olyan volt a légkör, hogy egyetlen szó sem hangzott el a szexualitásról egész tini koromban. Én sem mutogattam volna szívesen. Nem is kell. Előbb menj orvoshoz és ha nagyon muszáj, mutasd meg otthon is. De végül is épp elég az, ha látta az orvos. Azzal nem lesz jobb, ha otthon is nézegetik! Azt nem tudom, hogy biztosan szülővel kell-e menni? Szerintem csak akkor, ha csinálni kell vele valamit és ahhoz valóban szülői hozzájárulás kell.
2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NÉzd egyedül is elmehetsz urologia rendelésre,nem kell beutaló hozzá,a helyi kórházban ingyenes a vizsgálat,csak akkor kell szülő ha műtéti beavatozásra lenne szükség.


Nyugodtan elmehetsz egyedül,baráttal,testrvérrel,akiben megbízol és majd szépen megvár kinnt a váróban amikor bemész a dokihoz.


Ha rövid a fitymaféked akkor azt lézerrel szokták átvágni,már ha műteni kell egyáltalán.


Nyugotan szólj a apukádnak és nem kell nekik megmutatni,de hogy kell.Majd csak az orvosnak,de ha elkísér valaki az orvoshoz akkor mond meg hogy várjon meg kinnt és majd vizsgálat után fogja csak az orvos behívni.Nem kell hogy vizsgálat alatt ott legyen a szülőd is bent veled.


Ha meleg vízben húzogatod a fitymád,pl-ul fürdéskor akkor is fáj?

Vízben néha könnyebb tornáztatni.


MIndig is fáj?

vagy csak mostanában fáj?

És csak akkor fáj ha merev a péniszed?

2014. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!