Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes elkezdeni konditerembe...

Érdemes elkezdeni konditerembe járni "mai világban"?

Figyelt kérdés
17/F fontos az izomzat, de az életben ,szerelemben mennyire hasznos nem szeretnem pont elrontani az erettsegi előtt egy evvel.mit gondoltok?(elnezest a hibakert telefonnal irok)
2014. aug. 26. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A sport fontos. Nem csak a lányok, de magad miatt is! Meg kell találni az egyensúlyt! Ha jól osztod be az idődet, a kondi nem fog az érettségi rovására menni!
2014. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sport fontos,de nem csak célzott területekre írányuljon .
2014. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadért jártjál kondiba, ne azért, mert fontis az izmzat.
2014. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban jársz ha elmész a szabadba futni vagy biciklizni, mintha egy izzadságszagú konditeremben emelgeted a súlyokat sokezer forintért. Otthon meg tudsz csinálni felülést, fekvőtámaszt is.
2014. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
5 éve edzek , otthon! nagyon jó formában vagyok már. Én azt ajánlom neked vegyél fepadott súlyokat , egykezes kézit , francia rudat , egyenes rudat , egy haspadot, és kész. Szabadsulyzos edzésnél nem kell több. rengeteget megsporolsz vele és azt a pénzt amit kondi bérletre költesz elköltheted egészséges kajára , tápkiegre. Annyi hiánya van hogy nem szerzel kondis haverokat akik esetleg segithetnek , motiválhatnak, de nem is fog senki kiröhögni ha rudal se megy a fekvenyomás. Amugy az álj neki sportolni hogy jobb legyél és hogy egészségesebb legyél , véletlen se hogy a strandon feszits mint egy homokos
2014. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!