Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaptam valamilyen nemi...

Elkaptam valamilyen nemi betegséget, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Még életemben nem jártam kórházban, csak kiskoromban. Tanácsot szeretnék kérni, hogy hova menjek, nemi beteg gondozóba, vagy urológushoz? És csak úgy besétálhatok a kórházba, hogy vizsgáljanak meg, vagy kell valamilyen beutaló, vagy elég személyi és taj kártya? Sajnos szüleimmel nem vagyok olyan jóba, hogy ezt megbeszéljem velük. Segítségeteket előre is köszönöm!


18/F


2010. jan. 16. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Óvszert miért nem használtatok, Pajtás?

A suliban tartottak nektek felvilásgosítást a nemi úton történő betegségekről, és az óvszerhasználatról?

Tudod, hogy húzd fel?


Az oké, hogy ránéztél, de mit láttál? Milyen volt a dákód és hol? Semmi fájdalom, csípés, bizsergés...stb? :-O


Amúgy a bőr- és nemibeteg-gondozóba menj, ennek megoldására ők szakosodtak.

Szüleiddel miért nem vagy jóban (ha nem túl indiszkrét a kérdés)?


Üdv: EE

2010. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért nem használtunk óvszert, pajtás, mert tartottak nekünk felvilágosítást, és ott azt is elmondták, hogy csak gyakori partnerváltáskor kaphatsz el nemi betegséget, ha állandó partnered van, kicsi az esélye (óvszer nélkül). Az iróniát és a szarkazmust mellőzd légyszíves, igen sértőek, és nem érzem őket megérdemeltnek.
2010. jan. 17. 21:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol, ill. miben voltam veled szarkasztikus, ill. hol próbáltam irónizálni, de ha így érzed, akkor bocsáss meg. Nem gondoltam volna, hogy a segítő szándékomat így félreértelmezed.


Amit feltettem kérdéseket, maximális komolysággal tettem fel, ha elhiszed, ha nem. De ha nem akarod, akkor nem segítek. Amúgy meg nem tisztem másokat minősíteni, ez a te esetedben sincs másképp.


Bocs, hopgy írtam.

EE

2010. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a gúnyolódó illetőnek (mert valóban az volt, hiába oktat még ki ráadásul utána) még csak igaza sincs, ugyanis nemi betegséget simán el lehet kapni uszodában, termálfürdőben. de akár egy fertőzött kilincs megfogása, stb. során is.
2010. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!