Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az nagyon nem normális ha...

Az nagyon nem normális ha fitymaszűkűletem, fitymafék rövidségem van és le van tapadva a fitymám? 15/F

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg sok lenne egyszerre.De mivel az egyik kizárja a másikat,a leirtak szerint a rövid fékre,és a szükületre hogy jöttél rá ,hisz nem hátra húzható a bőr .Valami itt nem oké akkor .
2014. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fityma a makk alatt van letapadva és ezt ernyedt állapotban tudom megnézni mert ha fel van állva akkor a makkom alsó részéig megy le a fityma és tovább nem és merev állapotban nehézkes a fityma lehuzás
2014. szept. 15. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szüleiddel beszéltél már erről? Orvos látott már?
2014. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Lehet hogy nem fitymaszűkületed van hanem fitymaletapadásod és az gátol igazából.


Urolóűgushoz egyedül is el lehet menni,a helyi k órházban a vizsgálat ingyenes,nem kell beutaló hozzá.



Probáltad már meleg vízben előbb 5-10 pereces ázást követően óvatosan a fitymád hátrahúzkodni amennyire tudod,ha nem próbáld ki,mert van ahol ez segít és hetek alatt már könnyebben tudod a fitymád hátrább húzni,már nem feszül vagy fáj ekkor.

De kitartónak kell lenni és minden nap csinálni több percen keresztül és akkor is folytatni ha a péniszed már merev.Ha letapadásod van ahogy a fitymád hátrahúzkdod fehér anyag(szmegma válhat le)ettől nem kell megijjedni.De óvatosnak kell lenni és finoman csinálni,csak annyira hátrhúzni amennyire tudod,nem túl erőltetni(ha a makk repedzene,nagyon fájna akkor nem szabad csinálni.)


Azért meleg vízben kell ,mert ott könnyebb a fitymát tornáztatni,ha nincs javulás akkor urologushoz kell menni,először csak megvizsgál,ott azért érdemes közölni hogy a fitymád meg szeretnéd tartani és végig gondolni a lehetőségeket,nem elsietni

2014. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző, te ez, amit most az imént leírtál, te ezt csináltad valaha a saját farkadon? Volt valaha fitymaszűkületed vagy letapadásod?
2014. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És neked, utolsó?
2014. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor kamaszodni kezdtem 13 éves koromba hirtelen elég nagyobb nőtt és vastagodott a nemiszervem,ha ennyire kívácsi vagy és mindig is tisztálkodtam rendesen ezt itt most leszögezném,tehát észrevettem hogy valahogy nehezebben tudom hátrahúzni,mintha feszülne és akkor csináltam ezt a tornáztatást és pár hét alatt tökéletes volt,utána meg 15 éves korom körül volt megint hogy igaz csak nagyon minimálisan éreztem úgy hogy kicsit mintha nem olyan könnyen menne,ekkor is sokat fejlődtem és vastagodtam ott:-)és picit csináltam és azóta semmi gond,tökéletesen bevált.


Más haverjaim is voltak akik hirtelen férfiasodtak meg és valahogy nem tudta a testük olyan könnyen ezt követni és ők is vízben tornáztatták és tökéletes azóta minden.

2014. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kamaszodást úgy értsd hogy én elég jól és gyorsan fejlődtem tehát 11,5 évesen már volt fanszőrőm és 12 éves korom előtt néhány hónappal már spermám is,de 13 éves koromba volt az amikor jó sokat nőtt a péniszem,meg vastagodott és akkor volt ez a furcsa érzés.


De próbáltam.

2014. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!