Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 55 éves vagyok. Az elmúlt 1...

55 éves vagyok. Az elmúlt 1 évben csak orális szexben volt részünk (párommal). Párszor sikerült jól összeharapdálnia, ilyenkor szünetelettük a gyógyulásig.2 hónap szünet után nehezen húzható hátra a bőr. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapja nem volt semmi és ijedten vettem észre, hogy mintha fitymaszűkületem lenne, mert nehezen húzható hátra a bőr (kicsi a lyuk). Ápolt ember lévén tudom (selytem), hogy nincs fertőzésem. Létezik, hogy "időskori" fitymaszűkületem van? Mi lehet ez?
2008. aug. 9. 14:54
 1/1 anonim válasza:
100%

Húú..

Nem vagy cukorbeteg?

Esetleg nem vérzett a harapdálástól?

A fék nem szakadt el?

A seb miatt nem húztad hátra azóta fürdésnél?


Ha sebes lett, letapadhatott, ezzel kialakulhatott egy valódi fitymaszűkület. Szerintem érdemes lenne meglátogatnod egy urológus-sebészt!! Lehet, hogy elég, ha kicsit rámenősebben hátrahúzza, vagy ad valamilyen (esetleg szteroidos) krémet, aminek a használatától újra hátrahúzható lesz. De majd ő eldönti. Ha késlekedsz, úgy letapad, hogy csak a metélés marad. Szerintem ne várd meg...

Cukorbetegségtől is kialakulhat, de abban az esetben is irány a doki!!

2008. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!