Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ciki még Magyarors...

Szerintetek ciki még Magyarországon pszihiáterhez járni?

Figyelt kérdés

Szerintetek is megbélyegző? Közületek akik járnak kik tudnak róla?Ha megkérdezi valaki hova mentek,akkor megmondjátok hova?

Engem gyermekkoromban csak a pszihiáter tudott segíteni a problémámból kilábalni.


2013. júl. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom meg. A páromon kívül senki sem tudja. Sokan azt hiszik, oda csak a "hülyék", vagy elmebetegek járhatnak.
2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kell mások véleményével foglalkozni, aki szerint ez ciki, és szefósnak minősíti, aki pszichiáterhez, pszichológushoz jár, annak valószínűleg ugyanannyira, ha nem jobban, szüksége lenne némi kezelésre.

A lényeg, hogy nektek segít! És mertek elindulni a gyógyulás útján, akármiről is legyen szó!

Aki ilyeneken nyavalyog, hogy ciki, ezért nem megy el, mert fél mások véleményétől, arról azt gondolom, úgy kell neki. Bocs, ha nyers vagyok, ez a véleményem. Nem bántásnak szánom.

2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért így teszed fel a kérdést? Mi köze ahhoz Magyarországnak, hogy pszichiáterhez jársz? Gondolod, téged bámul az egész ország? És nem hiszem, hogy az egész ország kérdezi, hogy hova mész? Legfentebb a Mari néni, vagy a szomszéd. Őnekik meg azt mondasz, amit akarsz.
2013. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kérdezte így a kérdező, mert vannak országok, ahol nagy divat az, h mindenkinek pszichológusa vagy pszichiátere van, Amerikában is nagy divat lett.

A kérdésedre válaszolva, én is kicsit félek az emberek véleményétől, engem a párom rángatott el, magamtól nem lett volna elég erőm. A páromon kívül még 2 embernek írtam le e-mailba, mivel a távolság miatt a személyes találkozók szinte lehetetlenek. De a családom és a közvetlen környezetem semmit sem tud erről.

2013. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sokan tudnak róla, nem rejtettem soha véka alá. Az, hogy mit gondolnak rólam, viszont más kérdés. Volt akitől azt hallottam vissza, hogy öngyilkosjelölt vagyok, úgyhogy a válaszom a kérdésedre az, hogy igen, ciki itthon; de valahol olvastam, hogy egész Európában ilyen érzés szakemberekhez járni.


Viszont ettől függetlenül nagyon nem érdekel. A társadalom tett olyanná, hogy kell járnom, fogadják akkor el.

2013. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az önmagában nem az, inkább a diagnózis amit adnak lehet cinkes.
2014. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manonlescaut válasza:
nem ciki, ebben az országban minden 2. embernek szüksége lenne rá..
2016. jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!