Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok és attól...

15 éves fiú vagyok és attól félek fitymaszűkületem van. És egyébként 155 cm vagyok én merev állapotban 8 cm. Szerintetek későn érő vagyok? Van esélye hogy megoldódik magától? (orvos nélkül) Fog még nőni? (spermám sincs) Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen több ős genetikája is visszaüthet,de igen ritka hogy egy srác alacsonyabb legyen mint az apja.
2014. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Van olyan testmagasság kalkulátor, miszerint az anya és apa testmagasságának az átlaga lesz jellemző, a mai korban ezt az értéket kicsit felfelé lehet húzni.
2014. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
42%
15 évesen felállva 8 centis farkad van???? és 155 cm vagy?? az igen xdd én 14 vagyok és 19 centis és 184 cm vagyok xddd es meg te vagy az idosebb
2014. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fejlődik egyformán, ki gyorsabban, ki lassabban. Lehet, hogy 20 évesen nálad is nagyobb lesz mindene.
2014. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne bántsad a srácot,a kérdezőt!


Hidd el neki épp elég nehéz lehet,hiszen látja hogy a korabeliek magasak,már férfiasodnak és ő még olyan mint egy kisfiú.Ez nagyon komoly komplexusokat tud okozni,ha valakit a külseje miatt bántanak,sajnos a külső adottságainkat nem tudjuk befolyásolni.


Örülj neki 14/f hogy te magasnak születtél,de ettől még ne bánts mást mert ő meg nem!

Hidd el van olyan aki meg nálad jobb valamiben,mindig van olyan aki gyorsabb,ügyesebb,okosabb,tehetségesebb nálunk,de ettől még nem kell a kevésbé szerencséset bántani!!!


Az emberi értékeket nem csak ezek a dolgok adják meg szerintem!!!!



Kérdező!


Nézd nem fogod hazudni,de mivel apukád sem túl magas mint írod,173 cm azért ekkorára megnőhetsz lehet hogy 1-1,5 év múlva elkezdesz nyúlni,fejlődni.

2014. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényled! :)
2014. okt. 21. 19:34
 17/18 boyka6969 válasza:
0%
ahhham akkor az a helyzet h 15 ves vagy .. es felst h fitymaszukuletes van es 155cm vagy .. merev allapotban .. es amugy 8 cm vagy az eleg jo :D de sajnallak g 8cm magas vagy :DDDDDD
2014. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező ne vedd fel a sértő megjegyzéseket oké!


De figyi kezd el vagy a fitymád tornáztatni végre vagy minnél előbb menjél el urológushoz vele!



Valamit csináltál már?

Orvos vagy házi praktika?

Van változás?

2014. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!