Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hét múlva körül fognak...

1 hét múlva körül fognak metélni mit kell majd csinálni vele?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 01:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%

A műtét után az orvos pontosan el fogja mondani, hogy mit kell vele csinálni, és rajta lesz a zárójelentéseden is.

A körülmetléstől nem kell idegenkedni, nagyon sokan megcsináltatják orvosi indok nélkül is. Az itt szereplő rengeteg zagyvaságra pedig nem érdemes hallgatni.

2014. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Az 50%-os az körülmetélés mániás nő,aki még gyerekeket is megpróbáld hazugságokkal rávenni,a sex sem lesz jobb,hanem más lesz és nem lesz nagyobb a péniszed hanem pont hogy mivel a fityma fedi a makkot néhány mm-rel,max. fél cm-vel kisebbnek fog látszani.


Mert folyton ilyenekre hivatkozott az elején a metélés mániás nő,nem leírva hogy a műtét hogyan zajlik,hogy sokan panaszkodtak a hosszú gyógyulási idő miatt és az utána következő makk érzékenység miatt is..

2014. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
51%
Hmm...ez elég durva dolog! Nekem is volt sulyos fitymaszűkületem, de szerencsémre az orvos azt a tanácsot adta hogy minden nap egy kicsit húzzam meg a bőrt ami le van tapadva..és láss csodát..1 hét alatt le is jött, az alatta levő "trutyit" meg csak letisztitottam vizzel...nem fáj, nem kellemetlen, és nem lesz seb sem! :D
2014. okt. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

14 - aki ezt elhiszi annak nem csak fitymaszűkülete van!


Lassan írom, hogy megértsd: a fitymaszűkület megoldása műtéti: körülmetélés.

2014. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

11: Nem tudom. Lány vagyok.

Bocs, hogy jólértesültségemben megadtam egy ide vágó honlap címét, amiről hallottam!

Tényleg, milyen szemét is vagyok!

2014. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%

11: Egyébként még egy dolgot tudok: hogy az USÁ-ban nagyon ritka, ha valakinek fitymája van, sokan még irtóznak is tőle.

Szóval nincs ilyen, hogy csak ez jó, vagy csak az jó.

Nyilván nem heccből fekszik valaki kés alá, hanem nyomós indoka van, nem kéne stresszelni őt, ha már ebben a helyzetben van, infót kell adni, és ő majd eldönti magának.

2014. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Bocsi 16/17-es csajszi, az USÁ-ban jelenleg már 18 államban tiltották be a születéskori rutinszerű körülmetéléseket, részben az emberi jogi aktivistáknak köszönhetően, részben a bevándorlók tudatlanságából fakadóan, részben pedig amiatt, mert a körülmetélések utáni szövődmények és műhibaperek miatt a biztosítók nem voltak tovább finanszírozni a kártérítéseket, úgyhogy ebben nincs igazad. A 10/11-es hozzászóló bár érzékelhetően nem ért a témához, és a leírt hülyeségein és kényszeres szóf osásán időnként már kínomban röhögök, de abban egyet kell értsek vele, hogyha nem muszáj, ne csináltasson a kérdező úgynevezett TKM-met, és mérlegeljen, hogy kipróbálna-e szívesen előtte alternatív megoldást, vagy azt nem képes kivitelezni és menne a műtőbe? (bár akkor tisztán kell látni a szűkülete ügyében.)
2014. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől! Felhívtam az orvosom és azt mondta félreértettem mert csak plasztika (vagy mi) lesz de azért köszönök szépen mindent :)
2014. okt. 16. 18:46
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
USA-ban is csökken a körülmetélések száma és egyre többen támadják is ezt az eljárást és 40-55%-os TKM-es arányról írnak valójában.És vedd azt hogy igen sok a bevándorolt népcsoport akik mint szokást hozzák ezt a nem túl fájdalommentes hagyományt magukkal,feketék,arab,zsidók körében volt népszerű,hiszen sivatagi népek akiknél nem volt mód és lehetőség a mindennapos tisztálkodásra.
2014. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Fitymaszűkületet nem csak metéléssel lehet orvosolni,már meginti itt van az 50%-os metélés mániás nő!!!!



Van fitymaplasztika,z plasztika,bemetszés és bizony volt ahol olyan korai szakaszban csípték nyakon a szűkületet hogy a szteroidos krém is elég volt.

Már írtam egyik női dolgozó kisfiának volt fityma szűkülete és alig lehetett a fitymáját hátra húzni,na ott az orvos a kuki alján a fitymán ejtett egy vágást,lazított a fitymán és azóta sincs vele semmi baj.A seb sem látszik már.



Nem csak a TKM létezik.


Utána kell járni a dolgoknak,több orvost is megkeresni ha a fitymával bármi baj van.Ez nem egy kis döntés,nem egy olyan kis műtét mint ahogyan sokan gondolják.Akármilyen testrészről is legyen szó,ha műteni kell alaposan utána kell nézni a lehetőségeknek.

2014. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!