Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hét múlva körül fognak...

1 hét múlva körül fognak metélni mit kell majd csinálni vele?

Figyelt kérdés

2014. okt. 12. 01:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%

14/21 35%-os hozzászólónak én elhiszem ,mert nem csak hallottam ilyenről,hanem az egyik barátomnál is voltak ilyen gondok és az is tornáztatta a fitymáját és helyrejött ha idejében elcsípi akkor lehet rajta műtét nélkül segíteni.


Itt egy 21 éves srác is fitymáját tornáztatva jött rendbe.Van akinek beválik ennyi,csak nagyon óvatosnak kell lenni és odafigyelni.

2014. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Állítsd le magadat 45%-os! Semmit nem tudsz arról amit írsz, még kevesebbet az USÁ-ról, meg a fitymaszűkületről,ezt jól mutatják a kommentjeid is, ezen kívül felesleges 3 kommentben offolnod ugyanazt a hülyeséget, ezt már többen is megmondták neked, hogy fölösleges, amit itt művelsz!
2014. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok a műtét sikerült részleges körülmetélésem volt az ország legjobb orvosánál voltam úgyhogy nem hiszem hogy elcseszte volna a seb szépen gyógyul igaz fel van dagadva de nem fáj... Teljesen meg vagyok vele elégedve 13/f
2014. okt. 23. 13:24
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, örülök, hogy sikerült! :) Remélem elégedett leszel az eredménnyel, és hamar felgyógyulsz! :)
2014. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Hál istennek hogy észnél voltál és a szüleid is kérdező és nem egedted hogy hogy az egészet levágják,amire nem is volt szükség.
2014. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

60%-os az a fölösleges amit te művelsz,én leírtam a srácnak hogyan tudja majd tisztántartani,mivel tudja áztatni,amiről itt más nem írt neki és ha nem szükséges nem kell teljesen körülmetélni és hál istennek észnél is voltak ők és a szülei és elég felelősségtelejsek voltak és körültekintőek.


És te sem vagy tisztában sok mindennel,USA-t ne hozd fel folyton,nem éppen a legokosabb népség(európa elég sokuk szerint 2-4 országból áll csupán),nem kell amerikát majmoli ész nélkül,és bizony olyan fele arányban vannak a metéltek és több cikk is volt ahol valóban csökkenteni akarják a metéléseket,mert igen szeretnek sokan műhiba pereket és egyéb orvosi pereket indítani.Európa nem amerika!

És hál istennek itt nem vagdosnak és tesznek ki kis babákat,akik egészségesek fájdalmaknak,mert nem támogatom hogy ész nélkül vagdosanak meg babákat!Ennyi


Már sokszor leírtam ha valóban nincs más megoldás mert olyan súlyos a szűkület azt megértem,de sokszor van más mód rá és ezt senki sem írja le a kérdezőknek,ahogy azt sem valóban mire is számítsanak!

2014. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
46%

23/27 60%-os az USA-t azt másik szintén 60%-os írta hogy betiltották és én is megerősítettem hogy olvastam róla hogy csökkentik annak a számát és fele-fele arányról írnak,de nem tudnak tényleges számokat mondani mert az egyik újság cikk 45-55%,a másik 55-45,a harmadik meg 40-60 %-ot ír az USA metélések arányáról.


Tehát tényleges arányok nincsenek,mindenki mást ír!


De nem tartom jónak hogy ész nélkül vagdossanak bárkit is,akarata ellenére mint a kedves 50% os metélés mániás nő,aki még egészséges gyerekeket is megkörnyékez és azt akarja hazudozni hogy a legenyhébb esetben is metélni kell,mert csak ez létezik,meg azt hazudja hogy ez olyan kis dolog és pár nap alatt(mert sokszor írt ilyet)más semmi nincs,ami kellemetlen lenne,mindent csinálhatsz ugyanúgy,máskor még több mindent hazudozott össze.


Én is örülök hogy a kérdező jól van ha tudni akarod!



Csak nem akarom hogy ész nélkül,meg az összes lehetőséget nem megemlítve bárki is műtét áldozatául essen.Igen is joga van tudni hogy sok lehetőség van.


AMerikát meg hagyjuk,mert unalmas már,ez nem amerika,ez magyarország,ez európa!

2014. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

45%-os...

[link]

2014. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
46%

:-)Amikor amerika jön példaként ide hogy ezzel bírjatok rá bárkit erre a jó kis vagdosásra akkor is fogja az arcát.


Ha,ha,ha.

2014. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Ügye az normális ha fel van dagadva a makk mögött
2014. okt. 26. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!