Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphattam barátnőmtől a gombát?

Elkaphattam barátnőmtől a gombát?

Figyelt kérdés
Barátnőm kikezelte magát a hüvelgyombából, legalábbis ezt hittük. Nem voltak tünetei, de amikor elkezdtünk szeretkezni fájt neki, érezte h mégsincs rendben, és közösülés után újra előjöttek nála a tünetek. Szex után egyből zuhanyoztunk. Tudom, hogy hülye kérdés, de azért megkérdezem :D Ha jó alaposan megmostam a péniszem egyből szex után, akkor mennyi az esélye, hogy megúsztam a fertőzést?
2014. okt. 13. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az megúszásra kevés az esély. A gomba szereti a meleg, nedves helyeket. Mindkettőtöket kezelni kéne. Gyógyulást!
2014. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel elkaptad, de szerintem már korábban. Csak férfiakon általában nem jelentkeznek úgy a tünetek, mint nőkön.

Bármi baja van a barátnődnek, mindig téged is kezelni kell, különben visszafertőzöd és semmi értelme nem volt a kezelésnek.

2014. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy elkaptad.

Hüvelygomba kezelése 1. lecke: a tablettákat mind elhasználni, és a krémmel a partnert IS kezelni.


Ugyanis simán lehet, hogy nálad még pont nem voltak tünetek és most fertőzted vissza. Ezt hívják pingpongozásnak.

2014. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!