Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma közvetlen futás után elkezdtem sima felüléseket csinálni,erre érzem hogy a jobb herém mintha kijött volna a zacskóból és most a pénsz mellet a jobb oldalon található sikerült fájdalom nélkül könnyedén visszanyomni a helyére ez mi volt talán sérv?

2014. okt. 14. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok és nem igazán értem a kérdést, de helyedben elmennék urológushoz
2014. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

A heréd a herezacskóból nem tud kijönni, ha csak nincs a zacskódon valamilyen sérülés/lyuk.

A lágyéksérv viszont akár a herezacskódba is "lejuthat".

Keress fel egy urológust!

2014. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Fiatalabb korban a herék még könnyedén felcsúszhatnak a lányékcsatornába. Ha csak ritkán történik ilyen, semmi káros hatása nincs. Ha sokszor felcsúszik, akkor "ingahere" a neve, ezt műtétileg rögzíteni kell, mert a melegben a spermiumok elpusztulnak.
2014. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
először történt ilyen 17éves vagyok és gondolom nem nagy kunszt kitalálni hogy fiú :)
2014. okt. 14. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

# 2 válaszoló vagyok.

Talán # 3 válaszoló értette meg a kérdésedet igazán. Ha felcsúszik, az valóban "ingahere" lehet.

Nem feltétlenül kell kezelni,de azzal nem ártasz, ha megnézeted urológussal!

2014. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A heréknek szabad mozgásuk van,még az eredeti helyre is fel tudnak menni.A gond csak akkor van ,hanem jönnének le .

Ez még idősebb férfiaknál is előfordul .Nem kell nyomkodni sem ugy is visszamegy a zacsiba .A lágyéksérv az egy másik dolog,nem keverhető ezzel össze .

2014. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak a péniszed mellé csúszott fel a lágyékcsatorna bejáratáig nincsen baj

ha teljesen eltűnt és mondjuk nem megy vissza magától pár oran belül vagy amikor ellezulnak a golyóid, akkor van baj, akkor go orvos

2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha látna orvos! Ne találgassunk, semmi értelme.
2014. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát holnap megyek orvoshoz
2014. okt. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!