Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előfordulhat, hogy egy passzív...

Előfordulhat, hogy egy passzív homoszexuális férfi, sztómát kap, amiatt mert szereti a keményebb anális szexet? 23/f

Figyelt kérdés
Vagy csak az én egyik félelmem?

2014. okt. 18. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű, hogy alaptalan a félelmed, de azért ésszel csináld. Az izomgyűrűk is nagyon meglazulhatnak. Esetleg kis farkú partnerrel lehet vadulni jobban.
2014. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Jobban kell vigyáznod és figyelned magadra,és a testedre is abban biztos vagyok.Egyrészt általában a gének is hajlamosítják az embert a betegségekre,és ez ellen csak annyit tehetsz,hogy vigyázol(mást nem tudsz tenni).


Valóban,egy kisebb mérettel rendelkező partner esetében sok kellemetlenség elkerülhető,valami megfelelő óvszer használatával.

2014. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igazatok van, bár eddig előfordult, igaz elsőnél, hogy nem védekeztem, de ott elővigyázatos volt + volt sikosító, egy orvostan hallgató srác volt, teljesen elmagyarázta, az összes dolgot az aktus előtt.


Utána voltam hiv teszten, szóval igazat adok neki, neki is ez volt az első óvszer nélküli esete, előtte mindig védekezett. Szóval negatív lett az eredmény.

2014. okt. 18. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem tartom elképzelhetőnek. Sztómát a vékonybél károsodása esetén (pl. Crohn-betegség) alkalmaznak, és ilyesfajta károsodás nem jöhet létre keményebb anális szextől. Érted, ahhoz min. 50 centis pénisz kellene...
2014. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

és aki szereti keményen az nem kap sztómát?

tudtommal ahoz bélelhalás/traumatikus bél-sérülés(sörétessel hasbalővés) is kell nem elég durván seg-gbe tolni valakit.

2014. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyeret kaphatsz inkább.
2014. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!