Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan meleg fiú aki...

Van itt olyan meleg fiú aki szeretne párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék már egy párkapcsolatot, de nem tudom hol ismerkedjek.:(

2014. márc. 19. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Írnám, hogy meleg társkereső oldal.. de az sem garantáltan célravezető. Ha nem nézel ki jól, akkor azért; ha igen, akkor azért.
2014. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát a meleg társkereső oldalon leginkább szexet keres már mindenki, és elég undorító a közösség. Persze mindig jelen van egy kisebbség, amelyik komoly szándékkal akar ismerkedni, de azok vagy csúnyák, vagy pedig csak beetetnek a komoly szándékuk hangoztatásával, aztán jól átvágnak. De legyünk idealisták: biztosan vannak még olyanok, akik úgy gondolkodnak, mint te. Ha nem is túl sokan sajnos.

Szóval a netes társkeresést semmiképpen nem ajánlom. Szóba jöhetnek még azok a bizonyos szórakozóhelyek, de sajnos ott sem az jellemző, hogy tiszta, komoly szándékkal mennek oda az emberek társat keresni. Ott is a szexre megy ki a játék.

Nem vagy könnyű helyzetben, viszont itt szerintem biztos vannak hozzád hasonló gondolkodású srácok, szóval lehet, hülyén hangzik, de az előző két alternatívához képest ez a kérdéskiírás talán a legésszerűbb lépés a részedről. Már csak az kell, hogy valaki lássa is.

2014. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Most látom közben a keresési kulcsszavakat is: forróság, passzív, orgazmus, anális... Nem bíztad a véletlenre a dolgot. :P
2014. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Van, pl. én is, de nem könnyű, a társkereső oldalak sajnos nem a legjobbak erre a célra, "utcán" meg szinte lehetetlen ismerkedni...

24/f

2014. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írhatsz.

Én is keresem azt a valakit.. de eddig semmi.

2014. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

En is nagyon szívesen

,csak az a baj, hogy meg csak 16 vagyok

2014. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ïrhatsz:) 17/f
2014. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én mindig beleszaladok a párkapcsolatokba... Mindig akkor jön amikor nem akarom... Elég különböző helyeken szedem össze az embereket... Szórakozóhelyen, társkereső oldalak, hirtelen alakult társaság. Szóval tényleg elég változatos :) Szóval, szerintem nem kell annyira görcsösen keresni... Majd jön magától. (túl vagyok 2 hosszabb kapcsolaton(2év,1.5év, meg pár párhónaposon) Szal fel a fejjel
2014. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne buzujjatok már ojjan undoritó
2015. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!