Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Várom a véleményeket a pucér...

Várom a véleményeket a pucér iskolai vizitekről, és hogy kik (fiúk), estek már "áldozatául" ilyen vizsgálatnak? ők is írjanak! Illetve arról a módszerről is hogy libasor és aki a doki előtt van, fityma hátra és vége.

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És felesleges még vagy 10 hozzászólásban leírnod a SAJÁT véleményedet, sem ezen a fórumon, sem az indexen! A sok beszédnek sok az alja,és pont ezzel a viselkedéssel járulsz ahhoz hozzá, hogy ez a fórum elnéptelenedjen, leamortizálódjon,mert annyit fo sod itt a szót, hogy mindenki másnak elmegy a kedve írni ide, CSAK a te okoskodásaidat olvassa, azért is nem írnak vissza a topikokba a kérdezők!Ugyanúgy viselkedsz pont, mint az a siránkozó ürge a kérges makkjával, te sem tudod, meddig mehetsz el! Vedd észre magad, és nézz előbb tükörbe inkább, mert amit csinálsz, az nagyon nemjó, még nagyobb baj, hogy nem veszel róla tudomást, okoskatörp!
2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


A kérdező elég határozottan kifejti hogy nem ért egyet a vizsgálattal.Nem én beszéltem rá,én csak a legvégén írtam hogy megértem az álláspontját neki és hogy beszéljen akár a szülőkkel erről a témáról.

2014. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Itt olyan módon támadt vissza a kérdező hogy szeritnem le is tiltották az oldalról.Aki szintén ellenezte az egészet.

2014. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

törp az nem vagyok:-)magasságra sem.


Tudod okos enged....,ide az ír aki akar.



Ha észre akarnád venni sokakat izgat ez az egész,és lányokat egyaránt,még felnőttek is sok hasonló kérdést tesznek fel hogy mire számítsanak üzemorvosnál.Ez aktuális kérdés és nem hiába tesznek fel ennyi kérdést,ha annyira természetesnek vennék és jónak tartanák nem kérdezgetnék az egészet.

2014. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Linkelhetsz ide még akárhányat, azzal, hogy másra mutogatsz, azzal nem lesz jobb a helyzet! Vedd észre hogy a rábeszélésed sokszor észnélküli uszítás, és te nem tudod, mit beszélnek rólad az emberek a hátad mögött! Lehet hogy itt te azt hiszed, jó amit csinálsz, és lehet, hogy segíteni akarsz, de rosszul csinálod, mert nem vagy elfogulatlan, sem reprezentatív. Nem értesz hozzá, lásd be!
2014. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Itt senki sem szakértő,és mindenki a saját álláspontját mondja csak,senki nem pártatlan.Felesleges ezen vitázni.Nem értek egyet ezekkel a vizsgálatokkal és ennyi.


Nem azt mondom hogy végleg el kellene törölni,hanem legyen rá lehetőség aki élni akar vele az éljen vele,ha más orvos előtt akar ezzel élni akkor legyen arra lehetősége,aki nem az válaszoljon kérdésekre akkor,de nem tömegesen vizsgálgatni senkit ha csak neki nem ez lenne a kérése.


Ha felnőttek nem lennének hajlandóak ilyen bánásmódban részt venni,nem támogatnák magukkal szemben akkor el kell gondolkodni az egészen.....

2014. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Magyar mentalitás mindenki háta mögött beszélnek,mert nem merik a szemébe mondani,vagy nem merik a véleményül felvállalni(pl iskolai szívatás van hogy 3 emberből 2-ő nem is szívatná csak akkor mit szólnak hozzá a többiek,vagy éppen ők is szívatás áldozatává válnának)-

A másik mentalitás a kárörvendés,amit itt egy kérdésnél olvastam,bár volt aki azt írta kamu,ahol a vizelési nehézségeink nevettek a kollegák.

2014. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

45%-os

[link]

2014. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha,ha, ez rád is igaz.
2014. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Okos enged... :D
2014. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!