Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van vegyítve a Spermám...

DeMoR kérdése:

Miért van vegyítve a Spermám Vérrel!?

Figyelt kérdés

Egyszer arra lettem figyelmes hogy Maszturbáció után nem csak sperma jött, ha nem egy kis vér is :oo ... de ez csak most pár napja X| van. És olyan hogy néha jön egy kis vér (mint ahogy írtam följebb) de van olyan is hogy nem jön O.O :/ és hát nem nagyon vagyok ehhez értő ezért hátha itt kapok egy-két tanácsot infót :)

remélem ÉRTELMES válaszokat kapok :) :| ... !

(azokat előre is köszönöm)


2014. okt. 27. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Haematospermia a neve. Ha beírod a gugliba, hogy véres ondó, kapsz rá jó találatokat.
2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Irány az Urológia!!!!!!!!!!!
2014. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Feltétlenül urológushoz kellene fordulnod! A pontos okot, vizsgálat nélkül nem lehet megmondani.
2014. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez lehet prosztatagyulladástól vagy heregyulladástól vagy here-, prosztataráktól is. Ez komoly dolog menj el egy urológushoz...
2014. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%
Nekem is volt és nem tudok túl biztató információkkal szolgálni, ugyanis nálam egy hét kórház lett a vége. Ez 17 éves koromban volt, viszont nálam mellé még az is párosult, hogy duzzanatot is éreztem. Az orvos megállapította, hogy mellékhere gyulladásom van és be kellett feküdnöm egy hétre, ami alatt injekciókat kaptam a hátsómba és jegelnem kellett a golyómat folyamatosan, hogy lemenjen a duzzanat. A kiváltó okot a mai napig nem tudom, de én felfázásra gyanakszom. Ez szeptemberben volt, előtte való nyáron két lánnyal is voltam óvszer nélkül (fiatal voltam és bohó) és erre is gondoltam, hogy valamelyikük csúnyán megfertőzött. Én is azt javasolom, hogy látogass el egy urológushoz, akár soron kívül még ma. Meg fog vizsgálni és elmondja, hogy mi a helyzet. Ne halogasd!!
2014. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Még az is lehet hogy keményen csináltad ezt a masztit,és egy hajszálszál ér megpattant.Orvoshoz akkor kell menni ha ez egymás után sorozatban fordul elő .Nagyon bírok az"irány a doki " válaszokat .Az ilyen válaszkból az derül ki ,hogy fogalma sincs,milyen okoktól lehet .De a kérdezőre viszont nagyon ráijeszt .
2014. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szamo77db ***** válasza:
71%
A vérzés - csakúgy mint a fájdalom - mindig valamilyen rendellenességet jelez. Menj orvoshoz feltétlenül. Ne halogasd!
2014. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem lehet kort is irni a kérdés mellé.Más a gyanakvás egy 14-15 évesnél,és más 60 évesnél.Teljesen mások lehetnek az okok .
2014. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Jó páran orvoshoz küldik.Az orvos megkérdi,hányszor fordult elő,és milyen gyakorisággal.Az egy esetből a doki sem tud sok következtetést levonni .Lehet hogy haza is küld,majd akkor jöjjön ha ez rendszeres lesz.
2014. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kedves "nem kell azonnal orvoshoz küldeni" válaszadók. Nálam a gyulladás előjele volt a vérzés, tehát ha akkor elmentem volna, lehet, hogy meg lehetett volna előzni a dolgot. Nem ijesztgetni akarom a kérdezőt, de ha már egyszer is előfordul, az sem normális. Arra sem gondoltok, hogy szerencsétlennek sok kedve lesz ez után rárántani... Irány az orvos, lehet hasznosabbat mond, mint mi itt!
2014. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!