Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van vegyítve a Spermám...

DeMoR kérdése:

Miért van vegyítve a Spermám Vérrel!?

Figyelt kérdés

Egyszer arra lettem figyelmes hogy Maszturbáció után nem csak sperma jött, ha nem egy kis vér is :oo ... de ez csak most pár napja X| van. És olyan hogy néha jön egy kis vér (mint ahogy írtam följebb) de van olyan is hogy nem jön O.O :/ és hát nem nagyon vagyok ehhez értő ezért hátha itt kapok egy-két tanácsot infót :)

remélem ÉRTELMES válaszokat kapok :) :| ... !

(azokat előre is köszönöm)


2014. okt. 27. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves # 6/10


Hiába próbálod nyugtatgatni a kérdezőt és elbagatellizálni....én 40 éves vagyok, de még 1x sem volt ilyen nálam. Azért az k u r v á r a nem normális, hogy onnan jöjjön vér, ahonnan sosem jött egy átlagembernek 40 év alatt...

2014. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is minél hamarabb orvoshoz kell fordulni. Minden vérzést komolyan kell venni, nem szabad elbagatellizálni! És otthon kúrálgatni sem.
2014. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!