Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövénél van egy...

A péniszem tövénél van egy csomó. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Szaisztok! Mint a kérdésből is látszik, van egy nagyon kemény csomó a péniszem tövénél. Ez már kb. 1,5 éve is megjelent, de elmúlt! Most újra kijött, de most mintha nagyobb lenne... Mint írtam, nagyon kemény csomó, ha megnyomom, nagyon fáj, annyira, hogy könnyezek tőle!! Mi lehet az? Azon aggódom, hogy nehogy rákos csomó vagy ilyesmi legyen... Ezt még senki nem tudja, de nagyon félek tőle... Légyszi mondjátok meg, mi lehet az!! Szerintem közvetlenül a bőr alatt található, kb. 3/4 cm-es göcs. 15 éves vagyok.

2014. nov. 5. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem valószínű hogy bárki látatlanban meg tudja neked mondani mi a bajod. Javaslom keress fel egy orvost minél hamarabb. Jobb a bizonyosság, mint az aggodalom vagy a helytelen információk.
2014. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. nagy lehet a baj ha ennyire fàj
2014. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Én is csak azt tudom javasolni: minél gyorsabban fordulj orvoshoz!
2014. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az olvasatok alapján én azt javaslom menj el az orvoshoz vele. Erősen kétlem, hogy ez normális volna.
2014. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a két hered lent van a zacskóban?Lehet,hogy lengő hered van.Az egyik hol lent van,hol felcsuszik a hasuregbe.
2022. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!