Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk. Amikor nyilvános zuhanyz...

Fiúk. Amikor nyilvános zuhanyzoban zuhanyoztok meztelenul, akkor elszoktatok takarni magatokat?

Figyelt kérdés

Zavar titeket ha meztelenul látnak titeket?


17/f


2014. nov. 16. 08:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi. :)
2014. nov. 16. 08:40
 2/53 anonim ***** válasza:
Én eddig nem nagyon takargattam,de amióta leborotváltam azóta inkább nem mutogatom.16f
2014. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

én nem szoktam eltakarni nem vagyok szégyenlős 14 F

és te??

2014. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

Régebben még olyan-- 15-6 évesen zavart, de most már 19-20 éves korom óta nem.


21/f

2014. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta rengeteget fürödtem közös zuhanyzókban,ahol szinte mindig zuhanyzott valaki .Megszoktam és nem is zavart.Na meg katona is voltam,ahol az ezred fürdőben egyszerre vagy 50 voltunk,ahova még gatyát sem vittünk,igy nem nyúlták le .

A mai napig is fürdök közös fürdőkben ,meztelen és mások előtt.Nem vagyok csupaszra borotvált,olyan vok mint egy férfi ember,akinek itt is szőrös .De nem is látok itt csupaszra borotváltat. 65/F

2014. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Sowilo ***** válasza:

Senki nem a másik farkának a bámulásával lesz elfoglalva, fölösleges takargatni.


65F-nek üzenem, hogy a férfi csupaszon is férfi.

2014. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Nem takargatom, aki azt akarja nézni, az legyen boldog

15/F

2014. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

azért férfiasabb egy férfi ha van némi szőrzete.nem valami férfias egy csupasz pénisz éppenséggel,már egy 12-13 éves gyereknek is van szőrzete,ha normál fejlettségű.

Ha valakinek túl sok szőre van elég ha azt jó rövidre vágja le.


Na ez érdekes kérdés,mert az van hogy otthon nem szeretem ha bárki is csak úgy bemászkálna hozzám,mi ezt tiszteletben tartjuk.Tehát mama,papa,nagybátyi,nagynéni alsós koromba is kizárt lett volna hogy csak rámnyitogasson:-)


.De ha táborba mentem velem egyneműeknél akkor nem volt ez gond,mindenki haverral ment zuhanyozni,általában boxert viselve és törölköző kíséretében és persze a zuhanyzóba boxert levettük,törölközőt a tartóra tettük és simán zuhanyoztunk.Tehát a zuhanyzóba mindenki levetkőzött aki gátlásosabb volt az hátra ment,ahova más nem látott oda.A zuhanyzóba mnindenki ruha nélkül van,az viszont nem tetszene ha zuhanyzók és valaki akár egy tanár bejönne és nézne,azzal a szöveggel hogy minden rendben megy,nincs balhé.Tehát ha más is ott zuhanyzik az nem zavar.


Meg edzés,uszoda,táborozásnál nem zavar hogy mások is közös zuhanyzóba mennek,hiszen csak így tudunk tisztálkodni,átöltözni,de ha orvosi vizsgálatról lenne szó és ott gondolnák mindneki vetkőzzön le teljesen és 3-5 fős vizsgálat legyen,na abba nem mennék bele.


Tehát helyzet függő.


Mert téged zavar?

Ha igen,nyugi nem vagy egyedül vele.

2014. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Nem zavar, nem takargatom magamat. ja, már nem fiú: 35/F
2014. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Sowilo ***** válasza:
29%

# 8

Lenyírom, ahogy a hónaljamat is, mert edzés közben sajnos nagyon tartja a hőt a dzsungel, csupaszon jobb a teljesítményem. Sőt, úszók és sprinterek gyakran az egész testüket leborotválják. Igen, a lábukat is. Század, sőt, tizedmásorperceket jelenthet egy versenyen, ezen már eldőlhet az eredmény. Így is ugyanolyan férfiak vagyunk, hidd el.

2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!