Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltessem magamat vagy...

Bannala18 kérdése:

Körülmetéltessem magamat vagy keressek más megoldást? Holnap lenne a műtét.

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb butaság ilyennel magánrendelésre menni.Itt mindent fizetni kell,ha ez az orvos műt,talán még a műtétet is .A TB meg ingyenes.

Téged előjegyeztek holnap műtétre,azaz le van foglalva a műtő.Ha nem mész sürgősen jelezd az orvosnak,vagy a kórháznak .Még pedig úgy ,hogy egészségi állapotod miatt nem tudsz ott lenni.Erős köhögésed,lázad van .Különben rádverhetnek valami költséget .

Majd később keress fel SZTK szakrendelésen urológust,ha szerencséd lesz,akkor nem ezzel a dokival találkozol ott is .De csinálhatod azt is ,hogy csak a féket engeded műtetni,és kiderűl ez okozza e hogy nem megy hátra.

2014. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
egy biztos, ha levágatod, már nem nő vissza
2014. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma a műtét elmaradt mert az orvosnak elkellett mennie Bpre. Holnap kellene visszamennem vagy pedig hétfőn.

Szóval itt mindenki azt mondja,hogy ne körülmetéltessem magamat ?

2014. nov. 20. 16:57
 14/18 anonim ***** válasza:
11%

Én a #9-es hozzászóló vagyok.Bár nem tudom miért pontoztatok le, attól még tartom magam a realitáshoz,ha tetszik az nektek,ha nem. Én azt gondolom továbbra is, hogy felelőtlenség a részedről ránk hárítani a döntés jogát,mikor a TE TESTED-ről, a TE ÉLETED-ről van szó, és ha TE kétséget érzel avégett, hogy vajon jól akarsz cselekedni, akkor abba nem szabad belekezdened!

Vajon akik lepontoztak,tisztában vannak-e azzal, miért tették, mikor nem buzdítottam a Kérdezőt sem körülmetélésre, sem másra? Vajon ha a ti farkatokról lenne szó, ti is más, számotokra vadidegen emberekre hárítanátok a döntés felelősségét a saját életetek fölött?

Ezen ti is gondolkodjatok el, ne csak lepontozzátok a másikat eszetlenül!


Te meg Kérdező! Mit ér a mi véleményünk, ha mégis elmész?Ha ma bent lett volna az orvos,mi lett volna akkor? Akkor metéltettél volna?Ki miatt metéltettél volna? Mások miatt vagy önmagad miatt?


Te mit akartál volna eredetileg?


Szerintem te egy nagyon felelőtlen ember lehetsz, Kérdező!

2014. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na? Végül mi lett?Hogy döntöttél Kérdező?
2014. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Ne metéltes magad körül,van más megoldás és ha közlöd az orvossal hogy szeretnéd ha más megoldást keresne rá akkor az orvos meg fogja oldani.nem csak a metélés létezik,van fityma plasztika,z plasztika,bemetszés is.
2014. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha engem zavarna egy ilyen dolog, én a fitymafék-műtétet választanám; csak oda mennék el. A körülmetélést gyorsan feledném, mert a fitymára szükség van. De mert a Te életed dönts magad. Én csak véleményt mondtam.
2014. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

83%-os jól látod és ha abból indulsz ki az egyik doki csak rövid fitymaféket mondott,a másik meg fitymaszűkületet akkor meg még óvatosabb lennék.


De menjél el több dokihoz,mond el te mit szeretnél.


Na mi van veled Bannnala18?

2014. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!