Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan legyek ott kevésbé...

Hogyan legyek ott kevésbé kellemetlen szagú?

Figyelt kérdés

Mosakodás után már egy órával elkezdek ott izzadni, plusz ha fel is izgulok, akkor az előváladék is elkezd előbb-utóbb büdösödni.

Mit tudok tenni? Nem tudok óránként mosakodni.

Köszönöm!


2014. nov. 21. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
F/N?
2014. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfiak egészsége témakör :D Nyilván F
2014. nov. 21. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:

1es Férfiak egészsége témakör...


Használj jól szellőző, nem műszálas alsógatyát. Vegyél intim törlőkendőt, ha úgy érzed, töröld át kicsit vele.

2014. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre a törlőkendőre gondoltam én is, csak nem voltam biztos benne, hogy ilyen helyen is lehet használni :) Köszönöm
2014. nov. 21. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:

Erre a törlőkendőre gondoltam én is, csak nem voltam biztos benne, hogy ilyen helyeken is lehet használni :)

Köszönöm!

2014. nov. 21. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, elnézést, nem néztem az alkategóriát!


Használj 100% pamut alsónadrágot!

Minden vécéhasználat után használj nedves papírtörlőt! (Nálunk a vécépapír mellett van.)

Pisilés után várd meg, amíg már nem cseppen belőle semmi, és csak úgy húzd vissza az alsóneműdet!

a hintőpor is sokat segít.

2014. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen állapotok vannak nálad, de az is segíthet még ha a szőrt rövidebbre vágod. Annak ugyanis az a funkciója, hogy ha elkezdesz izzadni, nagyobb felületre jut belőle, erősebben érződnek a szagok. A hintőpor is jó ötlet.

Amit ne tegyél: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__57..

2014. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A hintőport is ki fogom próbálni.

2014. nov. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!