Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek fel lehetne...

Szerintetek fel lehetne találni valami olyan módszert, amivel rá lehetne venni a testet, hogy a nem megemészthető anyagokat valamilyen más, kevésbé kellemetlen módszerrel tüntesse el?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki utál szarni, és ez megoldhatná ezt a problémát... emberek vagyunk, annyi mindent kitaláltunk már, hogyhogy ez eddig még nem merült fel?
2011. febr. 27. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
ez már nekem is eszembe jutott.............de válasz az nem igazán :)
2011. febr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
ez mekkora
2011. febr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én imádok székletet üríteni (ahogy te oly rusztikusan megfogalmaztad: "szarni"). Nagyon jó érzés megkönnyebbülni. Mindig elüldögélek a fajanszon, viszek be laptopot vagy könyvet, újságot, sőt gyakran kaját és innivalót is (nyilván ügyelve a higiéniára, ugyanis tisztán tartom a fürdőszobámat).

Természetes, hogy ahogy kijött a salakanyag, egyből lehúzom, így a szagok sincsenek. Utána pedig megmosom az ülepem, majd a kezemet is fertőtlenítős szappannal.


Ha neked kellemetlen élmény a székürítés, akkor valószínűleg nem eszel elegendő rostot, vagy nem eléggé kényelmes az árnyékszéked.

2011. febr. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Aztért nem merült fel, mert marhaság, komoly tudós ilyennel nem foglalkozik, rengeteg pénzt, időt, és energiát emésztene fel a kidolgozása, ráadásul nem is állunk a megfelelő technikai szinten a megvalósításhoz, és jó sokáig még nem is fogunk.

Plusz, már az alapfeltevéssel se értek egyet, szüljél gyereket, na az kellemetlen!

2011. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Hogyne, van rá már megoldás: kivezetik egy csőbe, és zacsiba landol.


Bár, akiknek így kell élniük, azok annyira nem élvezik a helyzetet...

2011. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a klotyón enni (is).

És milyen jó érzés egy kilós kebelezés után megkönnyebbülni.


Csak akkor van szar a palacsintában, amikor nincs megfelelő hely a műveletre.


A fejletlenebb állatok találtak jobb megoldást:

egy nyílása van a bélcsatornának vagyis a szájukon szarnak.

2011. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!