Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre körülmetélést...

Fitymaszűkületre körülmetélést javasolt a doki, szerintetek?

Figyelt kérdés

17 vagyok, hülye mert elhanyagoltam magam nem húztam hátra eleget majd a makk alatt a bőr egy gyűrűben összeszűkült és már nem lehet kitágítani szteroidos krémekkel sem . Mivel lett barátnőm ezért elmentem dokihoz,csak merev állapotban van baj a fityma lemegy a makk alá,de lentebb nem :S. Elvileg metélés után olyan lesz kb mintha mindig hátra lenne húzva nem lesz ronda vagyis szebb mintha csak a gyűrűn ejtenének vágást.

Valaki valami tanács? 1 hét múlva várja a válaszom hogy mi legyen :S



2014. dec. 2. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Ja a magándoki sem számít,akármilyen dokihoz mész ott el kell mondani te mit szeretnél és kérdezni akár hogy milyen lehetőségek vannak.


50%-ossal vigyázznék meg az metélés mániás,mindenkit metélésre akar rávenni,volt ahol arról írt hogy egészséges babákat is metéltetne.Gondolj bele ha fáj egy felnőttnek a műtét,ha neki kellemetlen akkor hogyan fájhat egy csecsemőnek,hiszen nagyobb a fájdalom érzete.

Vele vigyázz mert ő úgy akar írni mintha minden nőre igaz lenne amit ő gondol.

2014. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szpring ***** válasza:
29%
BORZALMASAN fájdalmas műtét, mármint utána fáj heteken hónapokon át mint állat !!! Ne engedd levágni a bőrt ha istent ismersz. A orvosok persze imádnak műteni meg vágni, csak nem mondják el, mert nem nekik fáj.
2014. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan,az előttem szóló jól mondja.
2014. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

Akkor ulvass utána: www.korulmeteles.hu

Jónéhányan leírják, hogy egyátalán nem fájdalmas a műtét!

2014. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

bocsi pont hogy azt írják le hogy milyen hosszadalmas a gyógyulási idő,van aki elégedett az eredménnyel de leírta hogy a végén csomószor vissza kellett futkosnia a dokihoz mert gondok adodtak.


Szinte mindenki leírja hogy az érzéstelenítés fájdalmas,kellemetlen érzés volt,igen az érzéstelenítő után elmúlt a fájdalom,de utána hetekig voltak kellemetlenségek.Nagyon hosszadalmas volt!

2014. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 szpring ***** válasza:
0%

a korulmeteles.hu- mit gondolsz ki üzemelteti az oldalt?


egy DOKI, aki jól keres ezzel, vagy azok akiket becsapnak, mert csak a pénzre hajtanak. kb 200.000Ft jár a kórháznak autómatikusan egy ilyen operációért, ennyit saccolok. lehet h több is. ÉS KÁBÉ 6 hónapig fáj mint ÁLLAT !!! na erről ennyit. Akik vallási okból csinálják, azoknak több eszük van, nem engedik levágni, csak egy kis bemetszést kérnek ők is. mert nem hülyék tudják milyen.

2014. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szpring ***** válasza:
0%
Majdnem elfelejtettem, hogy a PIROS gombot nyomjátok légyszi mindenki ha tetszik a hozzászólásom, mert én a negatívokat gyűjtöm, le akarok jutni a 0%-ig !!! KÖSZÖNET
2014. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Tetszik amit írtál,jól mondtad.Ilyen enyhe szűlületnél nem kell metèlni,bemetszès bőven elég.Aki meg vallás miatt vagdostat nagyon sötèt,egyik isten sem akarja hogy hogy bárki is megcsonkítassa a testèt,nem hiába van az ott,ha nem tetszett volna neki nem teremti oda.Ezt csak emberek találtak ki és szèpen beleírták a bibliájukba,hogy a sok vallási fanatikust így vegyèk rá a testük megcsonkítására.

Csak olyan vallást fogadok el,ahol a nemekmis egyenrangúak,ami,nem mondja csak az èn valláshom jó,kiválasztott nép vagyok,minden mást el kell pusztítani vagy nem egyenrangű ès ahol semmifèle testrèszt nem kell lecsonkolni hogy csatlakozhass.Aki vallása felsőbbrendűsêgről szól az nácisztikus.

2014. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!