Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a körülmetélkedés mánia?

Mi ez a körülmetélkedés mánia?

Figyelt kérdés

Először a szőrtelenítés,majd a homárság,most meg ez. Könyörgöm hol élünk? A.merikát meg I.zraelt kell majmolni?

Köszönöm én ebből nem kérek!



2014. dec. 8. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

# 10


A higiéniára való hivatkozás ezen az éghajlaton nem áll meg.Az emberek többsége minden nap fürdik.Melynek során nem kerül nagy erőfeszítésbe megmosni a szervet.


Viszont ha ennyire "tetszik" neked ez beavatkozás,akkor had kérdezzem már meg:Te körbe metéltetted a farkad?

2014. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

11-es: felesleges belemenni ebbe a vitába.. van itt néhány zombi, aki azonnal elkezdi mantrázni a hülyeségét ha meglátja a "körülmetélés" hívószót.. kár időt vesztegetni rájuk..


Nyilván, értelmes ember számára a körülmetélés nem egyéb puszta csonkításnál - barbár és értelmetlen dolog. Mellesleg "az orvostudomány" (sic) nem állít semmit, csupán egyes orvosi csoportok terjesztik a hazugságaikat, akiknek egyértelmű anyagi érdeke fűződik ezen beavatkozás népszerűsítéséhez..

Sajnálom azokat, akik bedőlnek ennek a hazugságkampánynak.

2014. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Születésem környékén körülmetéltek vallási okokból, habár mostanra agnoszticizmus elveit vallom, de mégis elismerem ennek előnyeit.


Nagyon szeretem, az ilyen vitákat, ahol senki se bizonyítja be igazát, csak beszél...


Tessenek olvasni:

[link]

2014. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előző, ugyanarról az oldalról:


[link]

2014. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy olyan nagy hátrány az, hogy tovább bírom az ágyban? Az orgazmus intenzivitasa meg (tudtommal) nő a szex időtartalmával. Erdekes cikk, mondjuk én az ilyen érzelmi felméréseket nem használnám érvnek.
2014. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem egy hete sem, hogy körülmetéltek, de nehogy azt higgye valaki, hogy ez volt minden álmom, vagy hogy divatozok...


Egy ismeretlen eredetű bőrbetegség, a Lichen Sclerosus et Atrophicus támadta meg a fitymámat, ami elhanyagolás esetén rákot is okozhat. Fitymaszűkületet idézett elő, és a körülmetélés az eddigi egyetlen ismert kezelési módja ennek a betegségnek.

2014. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!