Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt fiúk! Tapasztaltát...

Bernadett92 kérdése:

Körülmetélt fiúk! Tapasztaltátok-e a körülmetélés után, hogy nagyobb lett a makkotok? Nemcsak optikailag, hanem ténylegesen nagyobb lett-e?

Figyelt kérdés
A barátom még nem szánta el magát a körülmetélésre, annak hátrányai miatt. Én azt is olvastam, hogy állítólag a körülmetélés után megnagyobbodik a makk. Tapasztalt valamelyikőtök ilyet a körülmetélés után?

2014. dec. 10. 18:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ezt nem értem.Nincs fitymaszűkülete, de azért fitymaszűkületi műtéteken agyal, olyan beavatkozásokon, amikről a sok netes "jóakaró" mindent maximálisan elrizsázott,mert mindenki mindenről természetesen mindent tud is. Remek!

Hogy ennek az egésznek így vajon mi értelme lehet..?

2014. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nőtt meg tőle, pedig átestem rajta már vagy 3 éve, hosszú halogatás után. Azonban nekem negatív tapasztalatom nem volt a körülmetéléssel. Magánorvosnál történt, semmit nem éreztem az egészből, fél óra alatt meg volt az egész. Még utána sem volt fájdalom, nem történt gennyesedés, vagy bármi negatív szövődmény, nemi élet teljesen normális maradt. Dolgozni másnap már mentem probléma nélkül.

Minden véleménytől függetlenül, jól gondolja át a barátod az érveket és ellenérveket, hogy akarja-e, nem visszafordítható műtét, később nem tudja azt mondani, hogy nem ezt akartam.

2014. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag csak a gyerekkorban vagy fiatalkorban van ilyen hatása. Mert a növekedési fázisban jobban meg tud nőni ha nincs tokba szorítva. Felnőttkorban már nem fog változni számottevően.
2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi :) hasznos válaszok voltak, mert a fiúm eldöntötte, hogy nem lesz metélés :)
2014. dec. 11. 19:23
 15/25 anonim ***** válasza:
46%

Menjen el urológushoz először is és szerintem jól gondolja meg,a makk nem fog megnőni tőle,viszont igen csak hosszadalmas a gyógyulása és 2-3 hét igen kellemetlen és így kell suliba,munkahelyen helytállni,mert legjobb esetben is a háziorvos csak 1 hetet hajlandó táppénzre felvenni.Én elkerülném ha lehetne az tuti.


Feszes fityma erről én is hallottam.

2014. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Urológushoz menjen azért el,mert lehet hogy tud valami kenőcsőt ajánlani akár,nem fog ártani vele ha egy szakember megnézi.
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16#: úgy érted, hogy van olyan kenőcs, amitől tágulhat egy kicsit a fitymabőr, hogy ne legyen annyira feszes?
2014. dec. 11. 22:24
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező,vigyázz a 42%-ossal, nem szakértő, közveszélyes és kiforgatja mások szavait, majd abból lopkodja össze hozzászólásait,aki meg kritizálni merészeli,azt leugatja, és blöfföléssel próbálja befeketíteni! Bocs, hogy belerondítok ezzel a topikodba, de ezt tudnod kell róla, mielőtt még elhinnél bármit is abból amit mond! Semmit nem tud a feszes fitymáról sem,ellenben "mindenhonnan mindent hall". van annyira veszélyes, mint az 50%-os metélésmániás nő, csak ő másként az!Vigyázz vele!
2014. dec. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én átestem a műtéten, igaz nekem full szűkületem volt, lankadtan is.Részleges KM-em volt.

Igaz, hogy rutin műtét, de okoz kb. két erősen kellemetlen hónapot az embernek. Ma már örülök neki, de akkor még azt is bántam, hogy megszülettem.

Ha nem feltétlenül szükséges, akkor szvsz. ne műttesse meg magát a barátod.

Ha kellemetlen érzéseket okoz a feszes fityma, azért egy megbízható szakembernek meg lehet mutatni, hátha ad jó tanácsot a fityma tágítását illetően.

De ami a lényeg sztem. hogy ne innen-onnan összeszedett, látatlanban kapott vélemények alapján döntsön, mert visszavarrni már nem lehet!


Makknagyobbodás?

Mivel nálam állandóan fedett állapotban volt, merevedéskor elég feszesen körülfogta a fityma, így most valóban van valami hasonló dolog, de ez inkább annak tulajdonítható, hogy végre szabadon van,mozog a makkszi, mivel nincs ami leszorítsa. Szerintem ilyen tapasztalatokat olvashatott a barátod is. De mivel neki eddig is hátrahúzható volt a fityma, így ez nem fog változni.

Saját tapasztalat és vélemény: megbízható szakembernek kell megmutatni, ha gondot okoz! Ha lehet, ne metéltessen!!

2014. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Kedves utolsó!

köszi, hasznos volt a hozzászólásod, ő sem szeretné metéltetni,

olyasmit hallott róla, hogy

--kiszárad és foltos lesz a makk, (mintha rohadna)

--elhalnak az idegvégződések a makkban (idővel)

-- afitymával együtt a benne lévő idegvégződéseket is eltávolítják(nyilván)

--csökken az ingerelhetőség, (?)

--orál szexnél semit nem érezni (?)

--állandóan kenegetni kell,

--meg síkosító stb,

--merev állapotban km után nagyon feszes a bőr,

--csúnya heg marad kb a makk pereme tájékán.

Ezek közül tapasztaltál vmit? vagy ez egyénfüggő?

2014. dec. 12. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!