Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Esetleges fitymaszűkület vagy...

Cyrus Ravenwolf kérdése:

Esetleges fitymaszűkület vagy letapadás (fontos! )?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kedves olvasók. 15 éves vagyok, nemsokára töltöm a 16-ot. Azt hiszem, 11 éves koromban részlegesen körülmetéltek (bemetszést végeztek), viszont azután sosem mertem hátrahúzni, mivel irtózom a fájdalomtól. Kicsit nehéz erről írni, de ha őszinte akarok lenni, kb. 5 éve nem húztam hátra a fitymámat. Különösebb fájdalmak nem jelentkeztek, eleinte voltak súlyos letapadások, de elméletileg ez elmúlt (remélem). Az utóbbi időben kisebb csípéseket érzek a húgycsövem végén, vagy a fitymám alatt a péniszem alsó részén. Szeretném végre hátrahúzni, de félek a fájdalomtól (nem kell a megszégyenítő komment). Tipikusan az a fiú vagyok, aki normális, okos, intelligens, jól néz ki (ha nem zavar a pici egoizmus), viszont nagy titkokat őriz (az egyik ez). A legnagyobb baj ugye az egészség, mivel gyulladás is felléphet, illetve az intim élet (gyakorlatilag így lehetetlen a közösülésl). A kérdésem az lenne, hogy milyen úton-módon tudnám orvosolni ezt a kialakult helyzetet nagyobb fájdalmak és orvos (!) nélkül? Voltam műtve, nincsenek szép emlékeim. Baromságot követtem el, megbántam. Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 14. 21:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És milyen igazad van, kedves utolsó. Köszönöm az eddigi válaszokat és a segítséget, megoldom valahogy. :)
2014. dec. 15. 21:59
 12/18 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se próbáld a fitymát letépni,hanem meleg vízben kezd el hátrahúzkodni a fitymád,óvatosan,lassan.Ha pár hét alatt sincs változás akkor urologushoz kell menni,nem kell beutaló hozzá,egyedül is mehetsz,tb kártya kell és a rendelési időt kell megnézni.


A metélést ha lehet kerüld el,bemetszéssel is lehet fitymaszűkületet orvosolni.


Jézusom,hogyan hanyagolhattad így el?

Hogyan mosakodtál akkor eddig?

Maszturbálni tudtál?


Meleg vízben nézd meg hogy mennyire tudod hátrahúzni.

Lehet hogy smegma lesz(nagy mennyiségű fehér büdös szagú trutyi rátapadva a makkodra)a makkod alatt,ezt le kell mosni.

2014. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A metélést ha lehet kerüld el,mert nem is túl szép látvány és igen csak hosszadalmas a gyógyulási idő is.

De ha nem segítene a meleg vízes fityma torna irány a doki.

2014. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%-ossal vigyázz, veszélyes mert többet okoskodik, mint amit tud, ha pedig mások kritizálják, fűt-fát kitalál rájuk, hogy befeketítse, és kiforgatja mások kommentjeit,miközben belőle lopkodja ki a tanácsok egy részét, amibe belekutyulja a hü lye sé ge it is!
2014. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 61%-os hozzászólóval kell vigyázni,mivel egy témán összevesztünk (mondjuk úgy nem tartottam normális dolognak hogy valaki a saját testvére szerszámát húzkodja)így ő írogat minden oldalra és kérdéshez nekem üzeneteket,amit meglátja a százalék számom.


De olyan gyerekes módon teszi hogy most már két nick neve van itt,mivel a százalék számok nem egyeznek,de az elküldött szöveg mindenhol ugyanaz.


GYerekes vagy!

2014. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A másik hozzászóval való vitám ellenére,)aki bár neked tanácsot nem adott csak kötekedni próbált velem)csak azt tudom mondani vagy próbáld meg hogy meleg vízben mennyire tudod esetleg hátrahúzni a fitymád,vagy azonnal menjél el urológushoz.


Ha elmész urológushoz vizsgálat céljából legalább meg tudnád hogy mennyire súlyos a baj,és pontosan mi is a helyzet.Attól hogy megvizsgál,nem jelenti hogy bármilyen műtétbe is bele kell menned.És ha még műteni is kellene akkor is a műtétet te magad meg választhatod mire akarod időzíteni.

Fitymaszűkületre meg nem csak a körülmetélés létezik mint megoldás,hanem van fitymaplasztika,z plasztika,bemetszés is.


Csak valamerre indulj el és ne ül el rajta,mert csak úgy nem fog magától megoldódni a helyzet.

2014. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pontosan erre a viselkedésre számítottam tőled! Ezzel is bizonyítottad, hogy te még csak most keltél ki a tojásból, de már most okosabbnak tartod magad, mint amilyen okos valójában vagy. :D

Egyébként nézd már vissza azt a hozzászólást, amibe belekötöttél, mert szerintem nem nézdted vissza, ezért is van gond a felfogásoddal, és ezért fröcskölsz itt össze-vissza! És ha már itt tartunk,a te viselkedésedet itt már több kérdező és kommentelő leírta, te meg egészen eddig mindenki másra mutogatsz csak magadra nem. Vedd már észre, mindenkinek elege van itt belőled, meg a felelőtlenségre buzdító tanácsaidból! Azt a 13 évest is a te tanácsod juttatta kórházba, amikor azt tanácsoltad neki, hogy szakítsa fel a fürdővízben a fitymáját! Hogy megkaptad a magadét az anyjától is? Nem volt neked elég az, amit akkor megcsináltál?

Közveszélyes egy ürge vagy! Vakon diagnosztizálsz és tanácsolsz! Ha én megcsináltam volna azt, amit te tanácsolgatsz itt vakon mindenkinek, akkor én is a kórházban kötöttem volna ki, arra mérget vehetsz!

2014. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
PS: Nincs két nicknevem, csak a gyakori nem firssíti a topikokban a százalékszámokat, de amilyen nyomigyerek vagy, még ez se tűnik fel! Egyszer voltam 60, aztán 61, most meg 59. Akkor nekem a gyakorisok hibájából három nickem lenne nyomor ék?
2014. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!